OGŁOSZENIA-PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 2018

– Dzisiejsza składka na KUL.
– W środę Nowenna ku czci MB Nieust. Pomocy.
– W czwartek Adoracja Najśw. Sakramentu.
– W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od 17.00. W Piątek Wielkanocny najbliższy nie obowiązuje post piątkowy ze względu na Oktawę Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego, osiem dni z rzędu traktujemy jako ten pierwszy, najradośniejszy.
– Przyszła niedziela – jest niedzielą Miłosierdzia Bożego, święto patronalne Caritas. O 12.00 Msza św. w intencji Caritas – kół parafialnych, szkolnych, wolontariuszy, sponsorów. Składka na Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Proszę przynieść skarbonki, które na początku W. Postu wzięte zostały do domów. Przynieśmy je jako dar ofiarny. Różaniec o 11.30 poprowadzi Róża Św.Cecylii . Po Mszy św. o 12.00 procesja na cmentarz z modlitwą stacyjną za zmarłych. Jak co roku będzie zbiórka do puszek na renowacje zabytkowych grobów po każdej Mszy św. i na cmentarzu w czasie procesji.

– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. We wtorek po Mszy o 18.00 i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: Wyżykowski Stanisław, Stawicka Anna, Pilat Ewa, Paśko Roman, Ziaja Tomasz, Kisielewicz Janina, Paśko Maria, Chruszcz Ludwik, Haszko Kamila, Żurek Wiesław.