OGŁOSZENIA – WIELKANOC

OGŁOSZENIA 01. 04. 2018 NIEDZIELA WIELKANOCNA

– Bóg zapłać za udział w Triduum Paschalnym; poszczególnym grupom za przewodniczenie Adoracji, Różom Różańcowym, za przygotowanie i dekorację Grobu Pańskiego i Ciemnicy Siostrze zakrystiance; całej służbie kościelnej i służbie liturgicznej – P. Organiście, chórowi, Oazie, lektorom, scholi i ministrantom.
– Dziękuję za złożone ofiary przy krzyżu na Boży Grób oraz dzieła Stolicy Apostolskiej prowadzone w Ziemi Świętej a także za ofiary na tacę. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom żywności na Święta dla będących w trudnej sytuacji materialnej. Zespołowi Caritas za posługę w zorganizowaniu i rozdziale tej żywności oraz za przygotowanie chlebków w W. Czwartek.
– Bóg zapłać braciom Strażakom za trzymanie straży przy Grobie Pańskim; także Strzelcom i Orlętom.
– Dzisiaj i jutro nie ma Mszy św. o godz. 16.00.
– W dzisiejszym wydaniu Niedzieli m.in. o tym jak kiedyś świętowano Wielkanoc; poradnik rodzinny.
– Życzenia dla całej naszej wspólnoty przesłali; nasi Biskupi; ks. Szymon Piękoś z Ekwadoru; Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego; Instytucje kościelne oraz Urzędy państwowe z naszego terenu;
Wszystkim dziękujemy.

ŻYCZENIA;
Drodzy – Siostry i Bracia. Przyjmijcie też od nas życzenia w szczególnym roku -Jubileuszu 100 lecia odzyskania Niepodległości Polski. Po wielu latach nieobecności na mapach świata nasz Naród zjednoczony wiarą i nadzieją na zmartwychwstanie cieszy się wolnością. Niech Chrystus Zmartwychwstały wszystkim nam udziela tej nadziei na każdy dzień. Wszystkim Parafianom i Gościom składamy najpiękniejsze życzenia Wielkanocne. Wesołego Alleluja.