Imieniny Pasterza parafii

Życzliwość jest jedną z form miłości. Staje się fundamentem, na której wznosi się nasze codzienne życie. Bez życzliwości człowiek potrafi uschnąć jak kwiat bez wody. Praca Księdza Proboszcza w naszej parafii jest uprawianiem ogrodu, w którym rosną różne kwiaty i każdy z nich potrzebuje odrębnej wrażliwości i cierpliwości. Życzymy z okazji Imienin ks. Marianowi podtrzymania tej wyjątkowej życzliwości, którą natchnął wspólnotę i potrafił zarazić ją dobrocią. Niech codzienne spotykanie się z owocującym krzewem winnym w świętej liturgii, jakim jest Chrystus pomnaża cnoty Parafian a Księdza Proboszcza uzbraja w nieustanną moc z wysoka. 29 kwietnia o godz. 9.00 zostanie w naszym kościele odprawiona Msza święta w intencji Solenizanta i Jubilata.

Księża Wikariusze z Parafianami