OGŁOSZENIA 5 NIEDZIELI WIELKANOCNEJ

OGŁOSZENIA 29.04. 2016 NIEDZIELA V WIELKANOCNA
– Dziś obchodzimy dzień męczeństwa duchowieństwa polskiego w czasie II wojny światowej.
– We wtorek rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe. Zachęcamy do licznego udziału w kościele lub gromadząc się przy kapliczkach. Podtrzymujmy tę piękną tradycję. Nabożeństwo Majowe codziennie o 17.30
– We wtorek (2 V) przeżywamy Dzień Flagi. Wywieśmy flagi na domach.
– W czwartek – (3 V) Uroczystość NM Panny Królowej Polski. Msze św. jak w każdą niedzielę. O 9.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, po niej złożenie kwiatów przed pomnikiem i pod tablicą upamiętniającą Konstytucję 3 Maja oraz okolicznościowa akademia w Domu Kultury. Organizatorzy Władze Samorządowe i Dom Kultury serdecznie zapraszają; Mieszkańcy Hermanowej Dolnej zapraszają na majówkę przy kapliczce-pomniku Grunwaldu w rocznicę jego poświęcenia na godzinę 17.30.
– W piątek-(4 V) Św. Floriana patrona Strażaków; zapraszamy ich na Mszę św. o 18.00;
– W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Spowiedź w piątek od 17.00. W sobotę odwiedziny duszpasterskie chorych od godz. 10.30.
– Różaniec w przyszłą niedzielę o 11,30 prowadzi róża Św.Bożej Rodzicielki.
– W najbliższą niedzielę w naszej parafii uroczystość Pierwszej Komunii Św. Dzieci o godz. 10.30; spowiedź tych dzieci i ich rodzin w sobotę od godz. 9.00. Msza św. z godz. 12.00 będzie przesunięta na 12.30.
– Sanktuarium MB Łaskawej w Chmielniku zaprasza na uroczystości odpustowe od 1 do 16 maja. Szczegółowy program jest zamieszczony na plakacie.
– W dzisiejszym wydaniu Niedzieli znajdziemy m.in. art. o
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek po Mszy wieczornej i w sobotę prosimy o pomoc rodziców dzieci pierwszokomunijnych.