Ogłoszenia 28.05.2017

OGŁOSZENIA 28. 05. 2017 NIEDZIELA VII WIELKANOCNA
Wniebowstąpienie Pańskie

– Nabożeństwo majowe dzisiaj o 16.00 po nim Msza św. W tygodniu Majówka o 17,30 po niej Msza św. W środę zakończenie nabożeństw majowych.
– W liturgii: w poniedziałek Św.Urszuli Ledóchowskiej; w środę Święto Nawiedzenia NMPanny, Nowenna; w czwartek Św. Justyna, Adoracja; w piątek Święto rocznicy konsekracji Katedry w Rzeszowie. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od 17,00; odwiedziny chorych w sobotę od 8.00.
– Przez cały tydzień Nowenna do Ducha Świętego, przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która wypada w przyszłą niedzielę i kończy okres wielkanocny.
– W przyszłą niedzielę składka na cele diecezjalne; różaniec o 11,30 poprowadzi róża Św. Bożej Rodzicielki; zmiana tajemnic różańcowych. Jest to też IX Święto Dziękczynienia; w Roku św. Brata Alberta, będziemy dziękować za chleb. Zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie. Proszę o pomoc LSO.
– Spotkanie formacyjne dla Nauczycieli we wtorek.
– w dzisiejszym wydaniu Niedzieli warto przeczytać o Lednicy, o Św. O. Pio; jest poradnik rodzinny i inne ciekawe materiały; jest też nowy numer WPIS oraz darmowa gazeta Dobre Nowiny.
Na tablicy ogłoszeń m.in. zaproszenie na pielgrzymkę do Ziemi Świętej.
– Bóg zapłać za sprzątanie w ubiegłym tygodniu. Byli obecni: Leniart Waldemar, Mikrut Justyna, Surówka Elżbieta, Marszałek Władysław, Rembisz Ewa, Trybała Maria, Paśko Barbara, Hoszko Dorota, Borowiec Grażyna, Gorzelec Anna. W poniedziałek po Mszy wieczornej i w sobotę prosimy o pomoc parafian z nstępujących rodzin: Dubczyk Barbara, Szela Dorota, Pałka Halina, Szela Ewa, p. Szwed, Szczoczarz Małgorzata, Krzanowski Jan, Prędka Jadwiga, Zawada Bogumiła, Data Anna.