Ogłoszenia 16.07.2017

OGŁOSZENIA 16. 07. 2015 NIEDZIELA XV ZWYKŁA

– Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Bóg zapłać za składkę na remonty. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się XVIII Ogólnopolski Tydzień Św. Krzysztofa patrona kierowców pod hasłem „Niesiemy miłosierdzie drogami świata”. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów. Przy gazetach będzie wystawiona puszka, do której kierowcy mogą wrzucać datki na środki transportu dla misjonarzy.
– W liturgii tygodnia będziemy obchodzić: w środę Nowenna ku czci MB Nieust. Pomocy; w czwartek bł. Czesława, adoracja; w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia; w sobotę Święto Św. Marii Magdaleny.
– W przyszłą niedzielę o 12.oo Msza św. za poległych Żołnierzy Armii Krajowej. Po Mszy złożenie wieńców i apel poległych przy zbiorowej mogile żołnierzy Armii Krajowej z ok. 73. Rocznicy akcji „Burza”.
– Różaniec w przyszłą niedziele o 11,30 prowadzi róża Św. Katarzyny.
– W dzisiejszym wydaniu Niedzieli m.in. artykuły o pielgrzymce Rodziny Radia Maryja na Jasnej Górze; o XVIII Tygodniu Św. Krzysztofa; o rekolekcjach na Stadionie Narodowym, dodatek Niedziela Młodych i inne.
7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Lubas Stanisław, Fil Justyna, Trzyna Stanisław, Piotrowska Dorota, Żuk Magdalena, Kołodziej Józef, Sondej Stanisław . W poniedziałek po Mszy wieczornej i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: z ul. Pileckich: Korniak Bożena, Brzechowska Małgorzata, Osetek Stanisława, Janoś Danuta, Krok Maria, Kocaj Mieczysław, Pięta Andrzej, Stec Waldemar, Dolecki Krzysztof, Surmacz Paweł.