OGŁOSZENIA 19.07.2026 NIEDZIELA 16 zwykła
– Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary do puszek na Wenezuelę i za składkę inwestycyjną.
– Dziś rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Św. Krzysztofa patrona kierowców pod hasłem „Z mocą Ducha Świętego nieśmy Chrystusa”. Tydzień ten, związany z przypadającym 25 lipca wspomnieniem Św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących, jest okazją do przekazania daru na środki transportu dla misjonarzy („jeden grosz za jeden kilometr”), do puszek . Po Mszach błog. pojazdów i modlitwa za kierowców.
To wszystko w przyszłą niedzielę na zakończenie Tygodnia Św. Krzysztofa.
– W liturgii Kościoła będziemy obchodzić: w środę Święto Św. Magdaleny Nowenna;w czwartek Św. Brygidy, patronki Europy, Adoracja; w piątek Św. Kingi; w sobotę Święto Św. Jakuba Apostoła.
– Różaniec w przyszłą niedziele o 11.30 prowadzi róża Św. Teresy.
– W dzisiejszym numerze Niedzieli znajdziemy m.in. art.: Nieszczęście samotności; Gość Niedzielny proponuje art.: Szkoła bez Komórek.
– W najbliższą niedzielę: uroczystości upamiętniające rocznicę wyzwolenia Tyczyna: o 12.00 Msza św. za poległych i żyjących Żołnierzy Armii Krajowej z placówki „Topola” z udziałem Żołnierzy Wojska Polskiego; poświęcenie tablicy upamiętniającej postać wikariusza tyczyńskiego i kapelana Armii Krajowej ks. Ludwika Niemczyckiego. Przy gazetach wyłożone są foldery dot. jego osoby do wzięcia.
– Ogłoszenie dot. Pielgrzymki Rzeszowskiej: w najbliższą niedzielę w katedrze rzeszowskiej o g. 15.00 odbędzie się Msza św. a po niej spotkanie organizacyjne grupy Św. Kazimierza.
– Dziś czynna Poradnia Rodzinna dla narzeczonych o 13.00.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W pon. po Mszy wieczornej i w sobotę prosimy rodziny z ulicy: Podwale (cała ulica).