Zmarli

Od II wieku we wspólnocie Kościoła praktykowane są Msze święte za zmarłych. W czasie pogrzebu w naszej parafii składane są intencje za osobę zmarłego przez Rodzinę oraz pozostałych Uczestników żałobnej liturgii. Każda zamówiona intencja zostanie odprawiona i nie będzie pominięta. Część Mszy świętych zwłaszcza od Bliskich celebrujemy na miejscu a część przekazujemy Kapłanom na misjach. Ze względu na zwiększoną ilość zgonów termin odprawianych Mszy świętych w parafii Tyczyn przesuwa się w czasie. Szczegółów udziela ks. Proboszcz (odpowiedzialny za intencje mszalne w parafii). Wszystkim Ofiarodawcom w imieniu własnym oraz Misjonarzy przekazujemy serdeczne Bóg zapłać!

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie! Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.