WAKACYJNE WSPOMNIENIA

Wrzesień już w pełni. Koniec wakacji i urlopów. Pozostały wspomnienia i zdjęcia z wielu miejsc. Ten czas był okazją do  spotkania Boga w drugim człowieku i pięknie przyrody. Spora grupa parafian uczestniczyła w wakacyjnych turnusach, obozach, rekolekcjach.

Młodzież z oazy swoje rekolekcje przeżywała m.in. w Bieździedzy, Kątach, Porębach Dymarskich, Kamionce i Czarnej Sędziszowskiej. Odbyły się także turnusy rekolekcyjne dla małżeństw z Domowego Kościoła.

KSM swoje turnusy odbywał tradycyjnie w Ośrodku w Desznicy, a także w Lipinkach i Domu Rekolekcyjnym w Przybyszówce. Jeden z turnusów prowadził ks. Łukasz.

Ministranci i lektorzy wraz z ks. Piotrem udali się na wyjazd na Mazury zwiedzając m.in. Gietrzwałd, Olsztyn czy Świętą Lipkę. Niektórzy ponadto brali udział w turnusach LSO w Kotani i Zaczerniu.

Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę byłą okazją dla wielu do modlitwy i rekolekcji w drodze. Nasi parafianie swoją obecność zaznaczyli w wielu grupach pątniczych.

W czasie wakacji odbyły się także obozy Ruchu Apostolstwa Młodzieży.

Wszystkim uczestniczącym i posługującym na wakacyjnych turnusach składamy podziękowanie za świadectwo ich wiary.