Srebro dla Tyczyna, złoto dla Hermanowej

W ostatni weekend listopada ministranci z trzech parafii dekanatu tyczyńskiego: Budziwój, Hermanowa i Tyczyn zmierzyli się w grze piłki halowej o puchar Burmistrza Tyczyna. Było o co walczyć, gdyż puchary swoją oprawą i figurą przyciągały uwagę grających drużyn a okoliczność niecodzienna 650-lecie lokacji naszego pięknego miasta.

I miejsce zajęła drużyna z Hermanowej a najlepszym strzelcem tego zespołu okazał się Kacper Jaworski, zaś zwycięskim trenerem ks. Wiesław Bednarz proboszcz parafii. Drugie miejsce zajęła drużyna z Tyczyna, najlepszym zawodnikiem był Miłosz Kocór, natomiast bardzo dobrym bramkarzem Kacper Kuna. Ostatnie miejsce zajęła drużyna z Budziwoja, najlepszym kibicem został wybrany ks. Damian Ożóg.