OGŁOSZENIE o pieszej pielgrzymce z Tyczyna do Starej Wsi.

Podtrzymując tradycję, 5 września wyruszy 293 piesza pielgrzymka z Tyczyna do Starej Wsi, organizowana w tym roku z zachowaniem obowiązujących wymogów sanitarno-epidemiologicznych.

W związku z zaleceniami wyruszyść może 150 osob z naszej parafii. Zwracamy się więc z prośbą, aby z każdej rodziny idącej co roku do Starej Wsi, w tegorocznej pielgrzymce poszedł jeden, góra dwóch przedstawicieli. Prosimy podejść do tych wymogów odpowiedzialnie.

Program pielgrzymki będzie wyglądał następująco:

5 września w sobotę wyruszamy o godz. 5.00 z naszego kościoła parafialnego, dojście do Starej Wsi na godz. 17.00, Msza Święta i powrót uczestników do swoich domów na nocleg.(możliwość powrotu autokarem)

6 września w niedzielę możliwość wyjazdu autokarem z Tyczyna do Starej Wsi na Mszę świętą na godzinę 12.00. O godz. 14.00 palujemy drogę krzyżową i po niej powrót do swoich domów.

Pielgrzymka zakończy się 7 września w poniedziałek dla chętnych. Wyjście ze Starej Wsi po Mszy Świętej o godz. 6.00 do Tyczyna.

Wszystkie osoby zainteresowane tegorocznym pielgrzymowaniem, prosimy o zapisanie się na listę pielgrzyma w zakrystii lub kancelarii parafialnej, oraz na listę z możliwością powrotu autokarem. Zapisując się koniecznie należy podać numer telefonu.
Wszelkie informacje oraz zapisy u księży.
Serdecznie zapraszamy.
Zasady bezpieczeństwa zostaną ogłoszone przed wyjściem pielgrzymki.