OGŁOSZENIA 28. 01. 2018 NIEDZIELA 4 Zwykła

– W liturgii Kościoła: w środę Św. Jana Bosko, Nowenna ku czci MB Nieust. Pomocy ; w piątek Święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej. Msze św. będą o 6.30; 9.00 i 18.00. Na wszystkich mszach poświęcenie świec. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Naszym Siostrom Dominikankom składamy najlepsze życzenia z tej okazji. Niech towarzyszy im Boża łaska i wspiera opieka Bogurodzicy. Szczęść Boże. Składka na zakony kontemplacyjne w naszej diecezji; w czwartek adoracja Najśw. Sakramentu; w sobotę błog. jabłek z ok. wsp. Św. Błażeja;
– W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca; spowiedź w I piątek od 17.00; odwiedziny duszpasterskie chorych w sobotę od 8.00.
– W przyszłą niedzielę różaniec o 11.30 prowadzi róża Św. Anny
– W dzisiejszym numerze Niedzieli m.in. ciekawe artykuły o życiu konsekrowanym, o bp. Ignacym Tokarczuku w 100 lecie urodzin; o roku Św. Stanisława Kostki ze zdjęciem ołtarza z naszej kaplicy; jest też dodatek Niedzieli Młodych; jest nowy numer WPIS i Dobre Nowiny (gratis)
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: z ul.Kościuszki: Madera Anna, Betyna Leszek, Dziak Renata, Szafrańska Mirosława, Madera Marzena, Dynda Bogumiła, Strączek Wojciech, Cebulska Agata, Banaś Marta.