OGŁOSZENIA – WNIEBOWSTĄPIENIE

OGŁOSZENIA 13. 05. 2018 NIEDZIELA VII WIELKANOCNA
Wniebowstąpienie Pańskie

– Nabożeństwo majowe dzisiaj o 16.00 będzie połączone z nabożeństwem fatimskim, po nim Msza św. W tygodniu Majówka po Mszy św. o 18.00.
– W liturgii: w poniedziałek W środę Św. Andrzeja Boboli patrona Polski; Nowenna połączona z nab. Majowym; w czwartek Adoracja; w piątek nab. Do Bożego Miłosierdzia.
– Święcenia prezbiteratu odbędą się w sobotę przed Niedzielą Zesłania Ducha Świętego, 19 maja, o godz. 10.00. Polecamy modlitwie wiernych kandydatów do święceń.
– Przez cały tydzień Nowenna do Ducha Świętego, przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która wypada w przyszłą niedzielę i kończy okres wielkanocny.
– W przyszłą niedzielę składka na remont świątyni. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. Różaniec
o 11,30 poprowadzi róża Św. Elżbiety.
– Spotkania młodzieży do bierzmowania: w pon. grupa ks. prob; we wtorek ks. Piotra, w środę
S. Dobrawy i ks. Krzysztofa; w czwartek p. Moniki.
– Spotkanie dla duszpasterstwa Nauczycieli dek. Tyczyńskiego będzie miało miejsce w czwartek w kościele farnym w Rzeszowie, gdzie będzie modlitwa o kanonizację bł. Natalii Tułasiewicz o 18.30.
– W dzisiejszym wydaniu Niedzieli znajdziemy m.in. art. o Św. Ojcu Pio; o rocznicy zamachu na JP II;
o rocz. kanonizacji Św. Andrzeju Boboli; o ochronie danych i inne.
– W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie w sprawie wyjazdu na Podlasie
-„Urząd Miejski w Tyczynie zaprasza mieszkańców gminy na bezpłatne badania profilaktyczne w ramach akcji „Zdrowie na wiosnę”. W programie m. in: bezpłatne zaproszenia na badanie krwi pod kątem wirusowego zapalenia wątroby typu C. Na zakażenie wirusem szczególnie narażone są osoby, które przeszły zabiegi medyczne lub kosmetyczne. W czasie akcji profilaktycznej odbędą się konsultacje z lekarzem pulmonologiem, badania spirometryczne, EKG, pomiary cukru we krwi oraz wiele innych. Akcja odbędzie się w niedzielę 20 maja w godz. 10.00 – 14.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. Badania nie wymagają skierowania.”
– Jest prośba o przypomnienie rolnikom,że 15 maja mija termin na złożenie wniosków o dopłaty bezpośrednie za 2018 r.
– Bóg zapłać za sprzątanie w ubiegłym tygodniu.W poniedziałek po Mszy wieczornej i w sobotę
prosimy o pomoc parafian z ul. Herbowej: Skubisz Katarzyna, Rozboczyło Ireneusz, Moskal Bogusław, Grębrowska Monika, Moskal Teresa, Pańczyk Waldemar, Szczygieł Paweł, Nycz Urszula, Piekarz Tadeusz, Janda Grzegorz, Krystyna. ==== Dziś czynna Biblioteka Parafialna po 7. i 9.