Ogłoszenia -Wielkanoc 2017

OGŁOSZENIA 16. 04. 2017 NIEDZIELA WIELKANOCNA

– Bóg zapłać za udział w Triduum Sacrum; za przewodniczenie Adoracji poszczególnym grupom: Dzieci, Młodzieży i dorosłych, Różom Różańcowym, za przygotowanie i dekorację Grobu Pańskiego i Ciemnicy; całej służbie kościelnej i służbie liturgicznej – P. Organiście, chórowi, Oazie, lektorom, scholi i ministrantom a szczególnie Siostrze zakrystiance.
– Dziękuję za złożone ofiary przy krzyżu na Boży Grób oraz dzieła Stolicy Apostolskiej prowadzone w Ziemi Świętej a także za ofiary na tacę. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom żywności na Święta dla będących w trudnej sytuacji materialnej. Zespołowi Caritas za posługę w zorganizowaniu i rozdziale tej żywności oraz za przygotowanie chlebków w W. Czwartek.
– Bóg zapłać Strażakom, Strzelcom i Orlętom za trzymanie straży przy Grobie Pańskim.
– Dziś i jutro nie ma Mszy św. o godz. 16.00.
– Życzenia dla całej naszej wspólnoty przesłali; Seminarium Duchowne, Caritas, Pielgrzymka Rzeszowska, Przemyska, Towarzystwo Pomocy im. św, Brata Alberta, Przewodniczący Rady Powiatu, Starostwo Województwa Rzeszowskiego, Burmistrz Miasta i Gminy Tyczyn wraz z Radnymi oraz niektórzy posłowie, Dyrekcje Szkół, Pracownicy Domu Kultury a także od Poczty, Banku, Ekostrugu, Policji i Wojska.
Wszystkim dziękujemy.

ŻYCZENIA;
Drodzy – Siostry i Bracia. Przyjmijcie też od nas kapłanów życzenia wielkanocne. Niech Pan Jezus zmartwychwstały da Wam pokój, radość i nadzieję na każdy dzień. Niech radosne Alleluja zagości w sercach Waszych. Tymi życzeniami obejmujemy wszystkich tutaj obecnych, także chorych, którzy muszą pozostać w domach i niepełnosprawnych.. Wesołego Alleluja…

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

1. Dzisiejsza składka na KUL.
2. W środę Nowenna ku czci MB Nieust. Pomocy.
3. W czwartek Adoracja Najśw. Sakramentu.
5. Przyszła niedziela – jest niedzielą Miłosierdzia Bożego, święto patronalne Caritas. O 12.00 Msza św. w intencji Caritas (pracowników, kół parafialnych, szkolnych, wolontariuszy, sponsorów, podopiecznych). Składka na Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Proszę przynieść skarbonki, które na początku W. Postu wzięte zostały do domów. Przynieśmy je jako dar ofiarny. Różaniec o 11.30 poprowadzi Róża Św.Weroniki. Po Mszy św. o 12.00 procesja na cmentarz z modlitwą stacyjną za zmarłych. Jak co roku będzie zbiórka do puszek na renowacje zabytkowych grobów po każdej Mszy św. i na cmentarzu w czasie procesji.
7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Byli obecni: Paśko Zofia, Paściak Jacek, Janusz Marian, Pietrzyk Kazimierz, Piech Elżbieta, Hałoń Andrzej, Hałoń Mieczysław, Wiater Piotr, Wiater Arkadiusz. We wtorek po Mszy o 18.00 i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: cd. Hermanowa: Głodowska Maria, Bemben Anna, Wrona Lucyna, Tendelski Paweł, Pisarski Adam, Fąfara Anna, Wrona Małgorzata, Dziopak Wiesława, Krzanowski Franciszek, Krzanowski Mariusz.