Ogłoszenia niedziela 4 W. Postu

OGŁOSZENIA 26. 03. 2016 NIEDZIELA IV Wielkiego Postu

– Dzisiaj o 15.30 Gorzkie Żale, po tym nabożeństwie Msza św. W domu Kultury natomiast o godz. 17.00 odbędzie się Koncert Charytatywny „Dzieci Dzieciom”, na które zapraszają Dyrekcja i Koło Caritas ze Szkoły Podstawowej w Tyczynie. Zostanie przedstawiona sztuka tetralna o życiu i dzieciństwie Karola Wojtyły.
– We wtorek spotkanie dla Bractwa ŚwiętejTrójcy.
– W środę Nowenna do MB Nieust.Pomocy; w czwartek Adoracjia Najśw. Sakramentu. Przewodniczy Wspólnota dla Intronizacji.
– W przyszłą niedzielę różaniec o 11,30 prowadzi róża Św.Jadwigi. Na nabożeństwie Gorzkich Żalali będzie składka na kwiaty do Bożego Grobu.
– Rozpoczynamy zbiórkę żywności trwałej dla znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Kosze będą wystawione przy bocznych ołtarzach do dnia spowiedzi wielkopostnej tj. do W. Wtorku. Żywność będzie rozdzielana w Wielką Środę od 16.00.
– Bóg zapłać naszemu parafianinowi za odnowienie „wiecznej lampki.”Ołtarz główny został ukończony; renowacja trwała rok i dwa miesiące. Dziękujemy konserwatorom i pracownikom.
– Na tablicy ogłoszeń zaproszenie na Męskie Rekolekcje i inne zaproszenia.
– Odwiedziny chorych z pierwszej soboty kwietnia przesunięte na Wielką Środę. Prosimy o zapisanie tych chorych, do których nie jeździmy co miesiąc.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Byli obecni: Piech Maria, Burz Krystyna, Burz Urszula, Rzemień Karolina i Paweł, Data Maria i Marek, Burz Barbara, Hałoń Teresa, Najda Krzysztof, Barlik Marek i Danuta, Rochecki Tadeusz. W poniedziałek po Mszy o 18.00 i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: cd. Hermanowa: Jasińska Krystyna, Kościółek Stanisław, Rajzer Jan. Król Stanisław, Leniart Jarosław, Janda Marian, Perdeus Tadeusz, Hadała Karol, Rykowski Janusz, Bomba Wiesław.

– Na Mszy o 7. i 9. Przewodniczący Zarządu Osiedla w Tyczynie informuje, że dzisiaj odbędzie się zabranie mieszkańców Tyczyna w Domu Kultury o 10.00.