OGŁOSZENIA     11. 08. 2018    NIEDZIELA 19  ZWYKŁA

– Dożynki Gminne rozpoczną się w przyszłą niedzielę Mszą św. o 15.00.

z tego też względu Msza z godz. 16.00 przesunięta jest na 15.00. Szczegółowy program Dożynek na tablicy ogłoszeń.

– We wtorek (13 sierpnia) Nabożeństwo Fatimskie, serdecznie zapraszamy.

– W liturgii tygodnia: w środę  Św. Maksymiliana Kolbe;  w czwartek  Uroczystość Wniebowzięcia NM Panny; poświecenie  owoców ziół i kwiatów; Msze Św. jak w każdą niedzielę; OO Dominikanie z Borku zapraszają na Odpust. W tym roku przypada 100 rocznica koronacji; –szczegóły na plakacie; nie będzie adoracji wieczornej; w piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia; z racji 3 piątku miesiąca; w sobotę Św. Jacka.

– W najbliższą niedzielę składka na remont naszej świątyni. Różaniec w przyszłą niedziele  o 11,30 poprowadzi róża Św. Kingi.

– Dzisiejszy Gość Niedzielny zawiera płytkę z pieśniami maryjnymi i patriotycznymi w wykonaniu Wojska Polskiego.

–  Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek

po Mszy i w piątek prosimy o pomoc parafian z  następujących rodzin;

Łany Kielnarowskie i Asnyka: Sobczyk Paulina, Stanek Krystyna,

Smolarz Ewelina, Dziuba Kazimiera, Janosz Ewa, Mendoń Małgorzata,

Michałek Anna, Janosz Jolanta, Sereda Grażyna, Zając Aneta.

Dziś czynna Biblioteka Parafialna po  7. i 9.

OGŁOSZENIA     04. 08. 2019    NIEDZIELA 18  ZWYKŁA

– Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca; Zmiana tajemnic różańcowych  po  7.0

i 9.00

– W liturgii Kościoła będziemy obchodzić: w poniedziałek odust parafialny w par. MB Śnieżnej w Rzeszowie-Budziwoju; we wtorek  Święto Przemienienia Pańskiego; w środę Nowenna;  w czwartek Św. Dominika; adoracja; w piątek Św. Teresy Benedykty od Krzyża-patronki Europy, w sobotę Św. Wawrzyńca.

–  Różaniec w przyszłą niedziele  o 11,30 róża Św. Weroniki.

– Dożynki Gminy Tyczyn odbędą się 18 sierpnia.

– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek po Mszy wieczornej i w piątek prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: Rogoż Janusz, Krawczyk Bogumiła, Szlęczka Wiesław, Pachnicka Anna, Kot Maria, Lisek Eugenia, Michałek Karolina, Zaremba Grażyna, Żurek Bogumiła, Kawa Ewa.

OGŁOSZENIA     28. 07. 2019    NIEDZIELA 17  ZWYKŁA

– Dzisiaj obchody kolejnej rocznicy bitwy o Tyczyn; o 12.00 Msza św. za poległych.

– W liturgii tygodnia: w poniedziałek Św. Marty; w środę Św.Ignacego Loyoli; Nowenna ku czci MB Nieust. Pomocy;  w czwartek Adoracja Najśw. Sakramentu; w piątek możliwość uzyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli”.

– W najbliższą niedzielę wyruszy Rzeszowska Pielgrzymka na Jasną Górę. Msza św. na rozpoczęcie będzie o 6,30 przy rzeszowskiej Farze. Transmisja w Radio Via. Wszystkim pielgrzymom – także z naszej parafii – Szczęść Boże. Dziś w katedrze o 15.00 spotkanie dla grupy Św. Kazimierza.

– W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie przed Mszą św. a w piątek od 17.00. Odwiedzimy chorych, do których jeździ ks. prob. i ks. Piotr – w piątek: od 8.00. ks. Łukasz w tym miesiącu nie jeździ.

– W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych z racji pierwszej niedzieli miesiąca, składka na Seminarium Duchowne.

– Różaniec w przyszłą niedziele o 11.30 prowadzi róża Św. Krzysztofa.

– W dzisiejszym wydaniu Niedzieli warto przeczytać m.in. o rocz. Powstania Warszawskiego; o śladach Św. Andrzeja Boboli; dla Młodzieży i inne.

–  W związku z rozpoczynającym się sierpniem – miesiącem abstynencji, Kościół prosi wszystkich  o świadectwo trzeźwości i abstynencji z motywów moralnych, wychowawczych i patriotycznych.  będzie można wpisać się do księgi trzeźwości.

– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek po Mszy wieczornej i w piątek  prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin z : Łany Tyczyńskie: Knutel Marta, Rokosz Janusz, Kot Tadeusz, Cygan Urszula, Stanio Józef,  Chomik Emilian, Kotula Zofia, Szela Wanda, Surowiec Lidia, Krawczyk Grzegorz.