OGŁOSZENIA 17. 02. 2019 NIEDZIELA 6 Zwykła

– W środę Nowenna ku czci MB Nieust. Pomocy; w czwartek Adoracja Najśw. Sakramentu; w piątek Święto Katedry św. Piotra Apostoła; w sobotę św. Polikarpa;
– We wtorek spotkanie Bractwa Trójcy Świętej;
– Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na remont świątyni z racji trzeciej niedzieli.
– W dzisiejszym numerze Niedzieli polecamy m.in. art. „Testament Jana Olszewskiego”, „Manifest wiary”, o uchwale senatu, na mocy której rok 2019 został ogłoszony rokiem Stanisława Moniuszki; jest relacja ze ŚDM w Panamie; o świętym z sąsiedztwa – Jacku Krawczyku pochodzącego z Palikówki i inne.
– W przyszłą niedzielę różaniec o 11,30 prowadzi róża św. Magdaleny.
– także w przyszłą niedzielę kazania wygłosi misjonarz O. Bogusław Dąbrowski, franciszkanin, pracujący w Ugandzie. Po Mszach św. będzie zbierał ofiary. Będzie też można nabyć książkę o misjach.
– W poniedziałek po feriach zimowych (25.02.) o 18,30 obowiązkowe spotkanie LSO wraz z Rodzicami.
– Dziś czynna Poradnia Rodzinna dla narzeczonych.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek po Mszy wieczornej i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin z ul. Zagrody: Lubińska Marzena, Majda Jolanta, Kowalska Maria, Rokita Dariusz, Fil Tomasz, Daraż Robert, Kręcidło Renata. Zapraszamy też tych, którzy nie mogli sprzątać w swoim terminie.

OGŁOSZENIA 10. 02. 2019 NIEDZIELA 5 Zwykła

– W środę Nowenna ku czci MB Nieust. Pomocy; w czwartek adoracja Najśw. Sakramentu.
– W przyszłą niedzielę różaniec o 11,30 prowadzi róża Św. Jadwigi.
– W dzisiejszym wydaniu Niedzieli znajdziemy m.in. o Cyrylu i Metodym Patronach Europy, których Święto wypada w czwartek; o Roksanie nastoletniej piosenkarce i dodatek dla Młodzieży.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu.
W poniedziałek po mszy wieczornej i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin z ul. Zagrody: Kręcidło Krystyna, Kręcidło Renata, Winiewska Małgorzata, Janda Bożena, Cyran Jan, Bomba Hanna, Biega Krystyna, Kiłboń Mariola, Kowalczyk Anna, Biernacka Kinga, Iskrzycka Joanna.
(Dziś czynna Biblioteka Parafialna po 7, 9.)