OGŁOSZENIA   26. 01. 2020   NIEDZIELA  3  Zwykła

– W tym tygodniu w liturgii : we wtorek Św. Tomasza z Akwinu; w piątek  Św. Jana Bosko, w niedzielę  Święto Ofiarowania  Pańskiego – MB Gromnicznej. Na wszystkich mszach poświęcenie świec. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Składka  na zakony kontemplacyjne w naszej diecezji;

– W środę Nowenna ku czci MB Nieust. Pomocy;  w czwartek Adoracja.

– W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca; odwiedziny duszpasterskie chorych w sobotę od 8.00.

– W przyszłą niedzielę różaniec o 11,30 poprowadzi róża Św. Kazimierza.

– We wtorek spotkanie dla Rady Parafialnej i duszpasterskiej.

– W dzisiejszym numerze Niedzieli  m.in. okładka „Niedzieli” sygnalizuje temat: „Realne zagrożenie w wirtualnym świecie” – Chodzi o stałą obecność dzieci w sieci internetowej. Co zrobić, gdy dziecko nie pozwala się „odkleić” od ekranu smartfona? Jak je przekonać, że oprócz świata wirtualnego jest świat realny? ; jest do wzięcia nowy numer- Dobre Nowiny.

– W przyszłą niedzielę będzie można wesprzeć materialnie ciężko chorą  Patrycję pochodzącą z Hermanowej, której leczenie przerasta możliwości rodziny. Za ofiary zbierane do puszki po Mszach św. już dziś dziękujemy – Bóg zapłać.

– Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Tyczynie i Towarzystwo Miłośników Ziemi Tyczyńskiej zapraszają na XII obchody międzynarodowych dni pamięci o Ofiarach Holokaustu w Tyczynie – 30 stycznia. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

– Centrum Dziedzictwa zaprasza na spotkanie z podróżnikiem 31.01. o 18.00.

–  Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: Hadała Danuta, Czesława Bomba, Czekaj Jerzy, Kościółek Jan, Gradkowska Celina, Lasota Bogumiła, Lisowicz Maria, Lisowicz Bożena, Lasota Edward, Moskwik Adrian.

Dziś czynna Biblioteka Parafialna po 7 i 9.

OGŁOSZENIA    19. 01. 2020   NIEDZIELA   II   Zwykła

– Dziś Przegląd Kolędowy „Pójdźmy wszyscy do stajenki…”  . Rozpoczęcie Mszą św. o 16.00 po niej Koncert o 17.15 w Domu Kultury. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

– Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na remonty świątyni.

– W liturgii Kościoła – we wtorek Św. Agnieszki, w środę Nowenna ku czci MB Nieust. Pomocy; w czwartek adoracja; w piątek  Św. Franciszka Salezego, w sobotę  Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła.

– W dzisiejszym wydaniu Niedzieli znajdziemy m.in. art.;  o Kościele, który dąży do jednośći. O Medjugorie jako miejscu objawienia Kościoła, O Orszaku Trzech Króli w Rzeszowie, o sprawach rodzinnych.itd.

– Różaniec w przyszłą niedzielę o 11,30 prowadzi róża Św. Kingi.

– Dzisiaj spotkanie w Poradni Rodzinnej dla narzeczonych o 12.45.

– W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Niedzielę Słowa Bożego.

– Zakończyliśmy wizytę duszpasterską-Kolędę. W tym roku druga połowa połowa parafii. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie. Bóg zapłać także za ofiary składane z tej okazji, które zostaną podzielone według zaleceń Synodu Diecezji Rzeszowskiej.

–  Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek po Mszy św.  wieczornej i w sobotę  prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin z ul. Potoki: Misiak Krystyna, Fornal Małgorzata, Walusiewicz Beata, Zawadzki Wiesław, Prędki Bronisław, Przybyło Józef, Kuśnierz Maria, Głowacka Danuta, Piątek Jadwiga, Hadała Roman, Hadała Maria, Mazurek Bogdan.

OGŁOSZENIA    12. 01. 2020   NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

– W liturgii tego tygodnia: w środę Nowenna ku czci MB Nieust. Pomocy, w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu; w piątek Św. Antoniego- opata; nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego; w sobotę rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

– W przyszłą niedzielę o 11,30 Różaniec prowadzi róża Św. Faustyny.

– W przyszłą niedzielę uroczystość Św. Józefa Sebastiana Pelczara głównego patrona diecezj składka na renowację świątyni i inne prace remontowe.

– W środę spotkanie dla Akcji Katolickiej.

– XV Przegląd Kolędowy „Pójdźmy wszyscy do stajenki…” odbędzie się w przyszłą niedzielę 19 stycznia w Domu Kultury w Tyczynie. Burmistrz Tyczyna, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Tyczynie  i Stowarzyszenie Rodzin Katolickich diec. Rzeszowskiej  wraz z parafią w Tyczynie serdecznie wszystkich zapraszają; Rozpoczęcie Mszą św. o 16.00, po niej Koncert o 17.15.

– W dzisiejszym wydaniu Niedzieli polecamy m.in. artykuły o chrzcie św. w sprawach rodziny: o kryzysie w małżeństwie, o krzyku, który rani i inne.

– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: z ul. Potoki:  Piotrowski Ireneusz, Hadała Anna, Kocur Zbigniew, Dańczuk Agnieszka, Wacławek Marcin, Wacławek Stanisław, Róg Łukasz, Rosół Mirosław, Basiura Ewa

OGŁOSZENIA    05. 01. 2020

– Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca: Adoracja, zmiana tajemnic różańcowych; składka na Seminarium Duchowne.

– Jutro uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w każdą niedzielę. Poświęcenie kredy i kadzidła.

– Okres Bożęgo Narodzenia trwa do przyszłej niedzieli. Kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego.

– W środę Nowenna ku czci MB Nieust. Pomocy;  w czwartek Adoracja.

– W przyszłą niedzielę o 11.30 Różaniec poprowadzi róża Św. Anny.

– Spotkanie opłatkowe pielgrzymów Grupy Św. Kazimierza odbędzie się dziś o 15.00 w katedrze rzeszowskiej a spotkanie Przyjaciół WSD w Rzeszowie rozpocznie się także dziś o godz. 10.00

– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. We wtorek po Mszy wieczornej i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin z ul.  Potoki: Kotula Michał, Piekiełko Stanisława, Kozdraś Mieczysław, Rachwał Stanisław, Szawara Anna, Paśko Andrzej, Pajda Tadeusz, Paśko Anna, Domino Stanisław, Lasota Edward.