Ogłoszenia- 6 niedziela Wielkanocy

OGŁOSZENIA 21. 05. 2017 NIEDZIELA VI WIELKANOCNA

– Nabożeństwo majowe dzisiaj o 16.00 po nim Msza św. Bóg zapłać za ofiary na remont świątyni i do puszek na pomoc w Syrii.
– W poniedziałek, wtorek i środę – Dni Krzyżowe, czyli dni modlitw o urodzaje i błog. w pracy. Po Mszy będzie w te dni procesja połączona z Litanią. Nie będzie w te dni nabożeństwa majowego o 17.30, lecz po Mszy w ramach procesji.
– We wtorek spotkanie dla Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
– W liturgii: w piątek rozpoczyna się Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego; w przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Różaniec w przyszłą niedzielę o 11,30 prowadzi róża Św. Barbary.
– W sobotę 27 maja będą święcenia diakonatu w Gorlicach. Święcenia prezbiteratu odbędą się 03 czerwca w rzeszowskiej katedrze. Polecamy modlitwie kandydatów do święceń.
– Parafia w Tarnowcu zaprasza na uroczystości odpustowe Nawiedzenia NMP w środę, 31 maja br. O godz. 11.00 Suma odpustowa pod przewodnictwem biskupa Jana Wątroby, połączona z aktem zawierzenia dzieci pierwszokomunijnych Matce Bożej Tarnowieckiej.
– Diecezjalna pielgrzymka Strażaków do Sanktuarium MB Saletyńskiej w Dębowcu – 28.05. od godz. 13.30.
– na tablicy ogłoszeń zaproszenie na film dokumentalny w 100 lecie objawień fatimskich; zaproszenie na koncert chóru do katedry i inne.
– W dzisiejszym wydaniu Niedzieli znajdziemy m.in. art. o jubileuszu 25 lat Caritas w naszej diecezji; jak też jest dodatek Niedzieli Młodych.
– W najbliższą niedzielę w ramach Dni Tyczyna, które rozpoczynają się 27.05. na Mszy św. o 16.00 wystąpi Zespół Tyczyniacy; po jej zakończeniu dalszy ciąg majówki przy kapliczce w Rynku. Serdecznie zapraszamy. Dzień wcześniej w hali sportowo-widowiskowej przy Gimnazjum odbędą się występy zespołów Cheerleaders o puchar Burmistrza Tyczyna. Proszono, aby to ogłosić.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła rodzicom Młodzieży, która przyjęła
S. Bierzmowania.W poniedziałek po Mszy o 18.00 i w sobotę prosimy o pomoc parafian z rodzin cd. Hermanowa: Leniart Waldemar, Mikrut Justyna, Surówka Elżbieta, Marszałek Władysław, Rembisz Ewa, Trybała Maria, Paśko Barbara, Hoszko Dorota, Borowiec Grażyna, Gorzelec Anna.