OGŁOSZENIA 6 NIEDZIELA WIELKANOCY

OGŁOSZENIA 01.05. 2016 NIEDZIELA VI WIELKANOCNA

– Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca; Adoracja Najśw. Sakramentu; zmiana tajemnic różańcowych; Pierwsza Komunia św. dzieci. Nabożeństwo majowe dzisiaj o 16.00 po nim Msza św. W tygodniu Majówka po Mszy św. Dzieci komunijne zapraszamy przez cały tydzień na Mszę św. i Nabożeństwo majowe w ramach Białego Tygodnia.
– W poniedziałek, wtorek i środę – Dni Krzyżowe, czyli dni modlitw o urodzaje i błog. w pracy. Po Mszy będzie w te dni procesja połączona z Litanią.
– We wtorek: spotkanie dla Akcji Katolickiej oraz dla rodziców ministrantów w sprawie wyjazdów wakacyjnych.
– W czwartek Adoracja do 19,30; po niej będzie adoracja kapłanów z dekanatu tyczyńskiego.
– Różaniec w przyszłą niedzielę o 11,30 prowadzi róża Św. Moniki. Po Mszy św. o 16.00 Nabożeństwo Fatimskie.
– W dzisiejszym wydaniu Niedzieli znajdziemy m.in. art. o blog. Hannie Chrzanowskiej; o prymasostwie w Polsce; Poradnik rodzinny; jest też dodatek Niedzieli Młodych.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła rodzicom Dzieci komunijnych w ubiegłym tygodniu, za dar ofiarny – obrusy na ołtarze. W poniedziałek po Mszy o 18.00 i w sobotę prosimy o pomoc parafian z rodzin dzieci, które mają rocznicę I Kom. Św.