Ogłoszenia 5 niedziela Wielkanocy

OGŁOSZENIA 14. 05. 2017 NIEDZIELA V WIELKANOCNA

– Dziś o 16.00 nabożeństwo Majowe po nim Msza św. Dzieci zakończyły swój Biały Tydzień. Bóg zapłać rodzicom za towarzyszenie im; także za ofiarę z ok. I Kom. Św. – 2000 tyś. Również rodzice dzieci przeżywających 1 rocz.
I Kom. Św. ofiarowali 1000 zł. Wszystkie ofiary przeznaczymy na renowację zabytkowej monstrancji.
– We wtorek 16 maja spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z Delegatem ks. Biskupa. Zapraszamy młodzież a także Rodziców na godz. 17.30 na nabożeństwo w intencji Kandydatów a później na Mszę świętą. W piątek próba generalna po Mszy świętej. W ciągu całego tygodnia można każdego dnia skorzystać ze spowiedzi przed Mszą świętą dla bierzmowanych i ich Rodzin. W sobotę o 18.00 ks. Bp Kazimierz Górny udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży klas trzecich Gimnazjum z parafii Tyczyn, Hermanowa i Kielnarowa.
– W środę Nowenna ku czci MB Nieust. Pomocy połączona z nabożeństwem majowym; w środę spotkanie DLA Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
– W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia połączona z majówką.
– Różaniec w przyszłą niedzielę prowadzi róża MB Nieust. Pomocy. Składka na remonty. Ostatnia składka wyniosła nieco ponad 8 tyś. zł.
– W odpowiedzi na apel papieża Franciszka w najbliższą niedzielę po mszach będzie zbiórka do puszek na pomoc dla Syrii. Proszę LSO i Szkolne Koła Caritas o pomoc w tej zbiórce.
– W dzisiejszym wydaniu Niedzieli znajdziemy m.in.dużo materiałów Fatimie; o Władysławie Reymoncie w 150 rocz. urodzin; Niedziela Młodych.
– Na tablicy ogłoszeń informacja o filmie „Teraz i w godzinę śmierci” w 100 lecie objawień fatimskich.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu rodzicom Dzieci, które obchodzą rocznicę I Kom. św. W poniedziałek po nabożeństwie i w sobotę prosimy o pomoc parafian z rodzin Młodzieży do Bierzmowania.