Ogłoszenia 5-02-2017

OGŁOSZENIA 05. 02. 2017 NIEDZIELA V Zwykła

– Dziś o 16.00 Msza św. połączona z Nieszporami.
– W środę Nowenna; spotkanie dla Akcji Katolickiej. W czwartek adoracja Najśw. Sakramentu; W czwartek – rocznica śmierci ks. Franciszka Kwolka, naszego byłego proboszcza.
– W sobotę 11 lutego, w liturgiczne wspomnienie MB z Lourdes, przypada Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. o 9.00 wszystkich chorych, których stan zdrowia pozwala na przybycie do kościoła. Wcześniej – od 8,30 będzie można skorzystać z sakramentu pokuty. Prosimy też o udzielenie chorym niezbędnej pomocy, by mogli przybyć na wspólną modlitwę. W czasie tej Mszy św. będzie udzielany Sakrament Namaszczenia Chorych.
– W przyszłą niedzielę różaniec o 11,30 prowadzi róża Św. Moniki.
– Caritas zwraca się zprośbą o przekazanie 1% odpisu podatkowego na rzecz „Bliźni w potrzebie”. Przy gazetach wyłożone są wizytówki.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Byli obecni: Lisowicz Wacław, Lisowicz Elżbieta, Lisowicz Maria, Zarychta Marek, Skiba Bronisława. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: z ul. Potoki i Gradkowiec: Kotula Michał, Piekiełko Stanisława, Kozdraś Mieczysław, Rachwał Stanisław, Szawara Anna, Paśko Andrzej, Pajda Tadeusz, Paśko Anna, Domino Stanisław, Lasota Edward.