ogłoszenia 4 niedzieli wielkanocnej

OGŁOSZENIA 08. 05. 2017 NIEDZIELA IV WIELKANOCNA

– Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najśw. Sakramentu; zmiana Tajemnic Różańcowych; składka na Seminarium Duchowne. Dzisiejsza Niedziela nazywana jest Niedzielą Dobrego Pasterza – jest to patronalne święto Papieskiego Dzieła św. Piotra Apostoła. Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego. Nabożeństwo majowe dzisiaj o 16.00 po nim Msza św. W tygodniu Majówka o 17,30 po niej Msza św.
– Dziś Pierwsza Komunia Św. Dzieci. Przez cały tydzień będzie tzw. Biały Tydzień, na który zapraszamy dzieci i rodziców.
– W liturgii: w poniedziałek ur. Św. Stanisława BM .
– We wtorek spotkanie dla Bractwa Świętej Trójcy.
– W środę Nowenna połączona z nab. Majowym; w czwartek Adoracja.
W czasie adoracji będzie modlitwa w ramach tzw. „Mostu modlitewnego”
w int. powołań. Zapraszamy szczególnie SLO I Młodzież.
– W przyszłą niedzielę rocznica Pierwszej Komunii Św. o godz. 10,30. Spowiedź dla tych dzieci i rodziców w sobotę od 9.00. Różaniec w przyszłą niedzielę o 11,30 prowadzi róża Św. Teresy.
– W najbliższy poniedziałek i we wtorek egzamin parafialny dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania (w pn. grupy ks. Piotra
a we wt. ks. Krzysztofa i p. Moniki). 16 maja Msza św. i spotkanie z delegatem ks. biskupa o godz. 18.00.
– We wtorek po Mszy wieczornej w salce parafialnej spotkanie dla Rodziców Liturgicznej Służby Ołtarza w sprawie wyjazdów wakacyjnych.
– W sobotę z okazji 100 lecia jubileuszu fatimskiego w naszym kościele
o godz. 17.30 odbędzie nabożeństwo fatimskie; prosimy przynieść świece na procesję wokół kościoła. Po nabożeństwie Msza św.
– Centrum Dziedzictwa i Towarzystwo Miłośników Ziemi Tyczyńskiej serdecznie zapraszają na wystawę zdjęć archiwalnych uczniów Szkoły Podstawowej w Tyczynie urodzonych w latach 1944-1960 we wtorek
o godz. 17.00.
– Bóg zapłać za sprzątanie w ubiegłym tygodniu rodzicom dzieci pierwszokomunijnych.W poniedziałek po Mszy wieczornej i w sobotę prosimy o pomoc rodziców dzieci, które będą miały 1 rocznicę Pierwszej Komunii św.