OGŁOSZENIA 04. 03. 2018 NIEDZIELA 3 Wielkiego Postu

– Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca; zmiana tajemnic różańcowych, składka na Seminarium Duchowne; o 15.30 Gorzkie Żale z wystawieniem Najśw. Sakramentu i kazaniem pasyjnym, następnie Msza św. i spotkanie dla młodzieży w ramach przygotowania do sakramentu małżeństwa.
– We wtorek spotkanie dla Nauczycieli po Mszy św.
– W czwartek Droga Krzyżowa dla dzieci o 17.30, w piątek dla wszystkich o 17.30 oraz o 20.00.
– W przyszłą niedzielę różaniec o 11.30 prowadzi róża Św. Jadwigi.
– W dzisiejszym wydaniu Niedzieli znajdziemy m.in. ciekawe artykuły dot. „Żołnierzy Wyklętych”; jest też nowy numer WPiS.
– W czwartek pamiętajmy w modlitwie o kobietach z ok. ich święta.
– Jutro (w poniedziałek) o godz. 18.30 serdecznie zapraszamy na wieczorny koncert uwielbienia, który poprowadzą w MGOK-u chrześcijańscy raperzy pt. „Impuls 2018”. W poniedziałek o 9.30 rozpoczynają się także rekolekcje dla oddziałów gimnazjalnych i klas siódmych, które potrwają do wtorku, podobnie i Liceum.
– W środę i w piątek po Mszy wieczornej w kościele obowiązkowa próba młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
– W piątek o 17.30 Droga Krzyżowa dla wszystkich kandydatów do bierzmowania. Prowadzi młodzież.
– Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na „Dzień Kobiet” dziś w Domu Kultury o godz. 18.00.
– W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w naszej parafii Wizytacja Kanoniczna, którą przeprowadzi ks. Bp Ordynariusz Jan Wątroba.
– W związku z Wizytacją zmieniły się niektóre godziny zamówionych Mszy św. w przyszłą niedzielę. Prosimy sprawdzić na tablicy ogłoszeń.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek po mszy wieczornej i w sobotę po spowiedzi dla bierzmowanych prosimy o pomoc rodziców wraz z młodzieżą do bierzmowania.

PROGRAM WIZYTACJI KANONICZNEJ W TYCZYNIE
(11-12.03. 2018 r.) KS. BP ORDYNARIUSZ
NIEDZIELA- 11.03. 2018 r.
Msze św. w Tyczynie : 7.00;
9.00; powitanie ks. Bpa i Msza św.; 10,30 Msza św. ;
12.00; Msza św. pontyfikalna na rozpoczęcie jubileuszu 650-lecia powstania miasta Tyczyna. Po Mszy św. spotkanie z grupami duszpasterskimi. Przewodniczących grup prosimy o przygotowanie na piśmie krótkie sprawozdanie.
16.00; Msza św. z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania, którą będą też odprawiać Proboszczowie z dekanatu.
PONIEDZIAŁEK-12.03. 2018 r.
9.00- Odwiedziny Klasztoru Sióstr Dominikanek wraz z Przedszkolem Sióstr Dominikanek
9.45- Zespół Szkół w Tyczynie (Liceum)
10.30- Oddziały gimnazjalne – (po drodze prywatne Przedszkole ?)
11.15- Szkoła Podstawowa
12.30- Spotkanie z Uczestnikami terapii zajęciowej (Środowiskowy Dom Samopomocy- w pobliżu kościoła)