Ogłoszenia 28-01-2017

OGŁOSZENIA 29. 01. 2017 NIEDZIELA 4 Zwykła

– Dzisiaj Msza św. o 16.00 polączona z Nieszporami
– W liturgii Kościoła: w środę Nowenna ku czci MB Nieust. Pomocy ; w czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej. Msze św. będą o 6,30; 9.00 i 18.00. Na wszystkich mszach poświęcenie świec. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Naszym Siostrom Dominikankom składamy najlepsze życzenia z tej okazji. Niech towarzyszy im Boża łaska i wspiera opieka Bogurodzicy. Szczęść Boże. Składka na zakony kontemplacyjne w naszej diecezji; w czwartek adoracja Najśw. Sakramentu; w piątek błog. jabłek z ok. wsp. Św. Błażeja;
– W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca; spowiedź w I piątek od 17.00; odwiedziny duszpasterskie chorych w sobotę od 8.00.
– W przyszłą niedzielę różaniec o 11,30 prowadzi róża Świętej Bożej Rodzicielki.
– W dzisiejszym numerze Niedzieli m.in. ciekawe artykuły o życiu konsekrowanym; jest też dodatek Niedzieli Młodych; jest nowy numer WPIS.
– We wtorek spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
– Kandydaci do Bierzmowania: we wtorek grupa ks. Piotra; w środę grupa ks. Roberta; LSO we wtorek wraz z rodzicami.
– Apel do hodowców drobiu: Minister Rolnictwa i Główny Lekarz Weterynarii podają zasady, których należy przestrzegać w celu ochrony gospodarstwa przed wirusem groźnej grypy ptaków; szczegóły na tablicy ogłoszeń.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Byli obecni wszyscy mieszkańcy bloku z ul Kazimierza Wielk. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: z ul. Kazimierza Wielk. Blok nad Żabką oraz z ul. Potoki: Gawełko Paulina, Zarychta Marek, Lisowicz Maria, Lisowicz Elżbieta, Lisowicz Wacław, Skiba Bronisława.