OGŁOSZENIA 27.05.2018

OGŁOSZENIA 27. 05. 2018 NIEDZIELA ZWYKŁA
UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ
ODPUST PARAFIALNY

– Dziś przężywamy Odpust Parafialny; Msza św. z procesją wokół kościoła o 12.00, Przewodniczy Ks. dr. Jan Edling, prof. Seminarium Rzeszowskiego. Nabożeństwo majowe o 16,00 i Msza św.
– W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. będą o 7.00, 9,00, 10,30 z procesją ulicami miasta do czterech ołtarzy i o 16.00. Nie będzie mszy o 12.00. Prosimy o przygotowanie ołtarzy w tych miejscach jak w ubiegłych latach. Prosimy, by do przygotowania ołtarza przy Milenijnym Krzyżu włączyła się także ulica Kościuszki. Po południu Msza św. po nabożeństwie majowym o 16.00. W Boże Ciało o godzinie 18,30 w Parku Sybiraków w Rzeszowie odbędzie się koncert piosenki religijnej „Jednego Serca Jednego Ducha”, na który jesteśmy zaproszeni.
– Spotkania młodzieży do bierzmowania w tym tygodniu. Grupa ks. prob. i ks. Piotra i S. Dobrawy jak ostatnio. Grupa p. Moniki i ks. Krzysztofa tydzień później.
– W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota. Spowiedź pierwszopiątkowa będzie już w środę przed Bożym Ciałem od 17.15 i w piątek od 17.00. W sobotę odwiedziny duszpasterskie chorych od godz. 8.00; ponadto w liturgii: we wtorek Św. Urszuli Ledóchowskiej; w piątek Św. Justyna, w sobotę święto rocznicy konsekracji katedry.
– We wtorek spotkanie dla Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
– W najbliższą niedzielę z ok. Dnia Dziecka na stawach odbędzie się tradycyjny piknik rodzinny oraz zawody wędkarskie dla dzieci od godz. 10.00. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
– W dzisiejszym wydaniu Niedzieli znajdziemy plakat do ozdobienia okna na Boże Ciało; jest też do wzięcia nowy numer Dobrych Nowin.
– Dziś w parku przy pałacu Wodzickich – Eko-Wiosna – zapraszają wszystkich.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek po Mszy wieczornej i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: z ul. Mickiewicza: Ludwik Chruszcz, Stromczyńska Kazimiera, Bomba Emil, Merchut Eleonora, Chrzanowska Stanisława, Żurek Wiesław, Cybulska Bronisława
Dziś czynna Biblioteka Parafialna po 7. i 9.