Ogłoszenia 26.02. 2017

OGŁOSZENIA    26. 02. 2017   NIEDZIELA   VIII   Zwykła

 

– We wtorek spotkanie dla Zespołu Parafialnego Caritas.

– W środę rozpoczynamy Wielki Post. 40 dniowy okres przygotowania do Świąt Paschalnych poprzez modlitwę, pokutę i czynną miłość bliźniego. Msze św. w Środę Popielcową będą o 6.30; 9.00 i 18.00. Post ścisły.

– W okresie W. Postu zachęcamy do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej: w niedziele Wielkiego Postu o 15.30  Gorzkie  Żale  z kazaniem pasyjnym i adoracją Róż Różańcowych.  Kolejność adoracji Róż Różańcowych w czasie Gorzkich Żali jest wywieszona w gablotce.

– Droga Krzyżowa: w czwartki o 17.30 dla dzieci, w piątki o g. 17.30 i 20.00. W tym tygodniu  pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca; spowiedź w I piątek od 17.00; odwiedziny duszpasterskie chorych w sobotę od 8.00.

– W przyszłą niedzielę zmiana taj. Różańcowych, składka na Seminarium Duchowne; różaniec o 11.30 prowadzi róża św. Faustyny.

– Od 1 niedzieli Wielkiego Postu będą prowadzone katechezy dla młodzieży od 17 roku życia  tzw. „kurs przedmałżeński” o godz. 17.00.

– W dzisiejszym wydaniu Niedzieli znajdziemy  m.in. o Orędziu z Fatimy; o ogólnopolskim spotkaniu Oazy na Jasnej Górze i dodatek dla Młodzieży.

– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Byli obecni:  Bomba Czesław, Urbanek Barbara, Fornal Franciszek, Czekaj Jerzy, Gradkowska Celina i Genowefa, Lassota Bogumiła i Joanna, Hałoń Maria; w poniedziałek po mszy wieczornej i  w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: Dziopak Roman, Wiater Krzysztof, Najda Anna, Szponar  Józef,  Kościółek Marek, Krzysztoń Teresa, Kwiatkowska Krystyna, Hałoń Eugeniusz, Borowiec Kazimierz, Motowidło Grzegorz.