OGŁOSZENIA 25.02.2018

OGŁOSZENIA 25. 02. 2018 NIEDZIELA 2 Wielkiego Postu

– Dzisiaj o 15.30 Gorzkie Żale z wystawieniem Najśw. Sakramentu i kazaniem pasyjnym,; w tygodniu Droga Krzyżowa dla dzieci w czwartek o 17.30, dla wszystkich w piątek o 17.30 i 20.00. Dziś kolejna katecheza dla Młodzieży.
– Bóg zapłać za dzisiejszą ofiarę do puszek na dzieło pomocy dla Kościoła w krajach misyjnych Ad Gentes, Służbie Liturgicznej za pomoc w tej zbiórce.
– We wtorek spotkanie dla Parafialnego Zespołu Caritas.
– W środę Nowenna ku czci MB Nieust. Pomocy; w czwartek Adoracja. W środę 28 lutego o godz. 18.00 odbędzie się Msza święta pod przewodnictwem Delegata ks. Biskupa ks. Jana Podlaszczaka, który spotka się z kandydatami do bierzmowania a także poświęci krzyże. Zapraszamy bardzo serdecznie na to wydarzenie Rodziców naszych kandydatów.
– W czwartek 1 marca przeżywać będziemy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
– W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie od 17. 30 a w piątek od 17.00. Komunia św. dla chorych w sobotę od 8.00. Młodzież do Bierzmowania będzie miała spowiedź w sobotę 10 marca wraz z rodzinami i świadkami.
– Na tablicy ogłoszeń zaproszenia do Taboru, do Kina na ciekawy film i inne.
– W przyszłą niedzielę różaniec o 11.30 prowadzi róża Św. Katarzyny.
– W dzisiejszym wydaniu Niedzieli znajdziemy m.in. ciekawe artykuły dot. o tym jak Polacy ratowali Żydów; o świętym życiu O. Pio; o Kongregacji Ruchu Światło Życie; jest też nowy darmowy numer Dobre Nowiny.
– W przyszłą niedzielę pamiętamy o modlitwie za Solenizanta Ks. Bpa Seniora Kazimierza; W tym dniu rozprowadzane będą piernikowe serca z ok. Św. Kazimierza jako wsparcie dla młodzieży z krajów wschodniej Europy studiującej w Rzeszowie. Proszę Szkolne Koła Caritas i Koło Misyjne do tej posługi.
– Dyrektor Szkoły Podstawowej w Tyczynie ogłasza zapisy dzieci do oddziałów przedszkolnych (tzw. zerówek) i klas pierwszych. Karty zgłoszenia do pobrania na stronie internetowej szkoły lub w sekretariacie ul. Pułanek 4. Zapisy do końca marca.
– Sołtys wsi Hermanowa zaprasza mieszkańców na zebranie wiejskie. Które odbędzie się 4 marca (w przyszłą niedzielę) o g. 15.00 w Domu Ludowym
w Hermanowej. W zebraniu będzie uczestniczył burmistrz Tyczyna.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek po mszy wieczornej i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: c.d. ul. Św. Katarzyny: Solecka Krystyna, Bialic Monika, Nowotna Anna, Włosińska Marta, Błaszczak Wojciech, Lasota Krzystof; z ul. Podwale: Kocój Marta, Rożkiewicz Janusz, Pondo Anna, Kuna Aneta.