OGŁOSZENIA 24 CZERWCA

OGŁOSZENIA 24. 06. 2018 NIEDZIELA XII ZWYKŁA

– Dzisiaj o16.00 Nabożeństwo czerwcowe i Msza św.
– W piątek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w tym dniu będą o 6.30; 9.00 i 18.00. Składka na rzecz Stolicy Apostolskiej tzw. Świętopietrze.
– W środę Nowenna; w czwartek adoracja Najśw. Sakramentu.
– W przyszłą niedziele składka na Seminarium Duchowne. Różaniec o 11,30 prowadzi róża Św. Jadwigi.
– W dzisiejszym numerze Niedzieli znajdziemy m.in. o świętych apostołach Piotrze i Pawle; wakacyjny cykl o kresach wschodnich; jest też nowy numer WPIS oraz do wzięcia Dobre Nowiny. Przy gazetach są ulotki o wakacjach z Bogiem dla dzieci od kl 4 do 6.
– Piesza Pielgrzymka Przemyska na Jasną Górę będzie przechodzić
6 lipca w piątek ok. godz. 12.00. Jak co roku starajmy się przyjąć ich gościnnie przy kościele.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu.
W poniedziałek po Mszy św. o 18.00 i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: cd.ul. Lasek: Kołodziej Janina, Dziura Małgorzata, Kura Zofia, Klimasz Magdalena, Dziura Renata, Dziura Dawid, Słowik Ewa, Mróz Maria, Baran Krystyna, Boryczko Agnieszka.

Dziś czynna Biblioteka Parafialne po 7. i 9.