OGŁOSZENIA 22.10.2017

OGŁOSZENIA 22.10. 2017 niedziela 29 zwykła

– Rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Dzisiejsza składka na misje.
– O 16.00 Nabożeństwo Różańcowe i Msza Św. We wtorek, środę i czwartek spotkanie kandydatów do bierzmowania. Rozpoczyna się różańcem o 17.30 a później Msza święta.
– W czwartek Adoracja; w sobotę święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
– W przyszłą niedzielę różaniec o 11,30 prowadzi róża Św.Faustyny.
– W dzisiejszym numerze Niedzieli znajdziemy m.in. artykuły:
– We wtorek spotkanie dla Akcji Katolickiej. W kościele z tył za ławkami i na bocznych ołtarzach wystawione są kartki wypominkowe. Pamiętajmy o naszych zmarłych, za których w miesiącu listopadzie będzie odprawiany różaniec wypominkowy. W gablocie ogłoszeń znajduje się informacja o wyjeździe do Warszawy i Niepokalanowa 3 i 4 listopada. Jest to kontynuacja akcji “różaniec do granic”. Zachęcamy do spowiedzi przed Uroczystością Wszystkich Świętych, będziemy służyć każdego dnia przed Mszą świętą.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek po Mszy wieczornej i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: z ul. Ogrodowej: Kocój Michalina, Bomba Mariusz, Gwazdacz Halina, Klimasz Agnieszka, Majda Bernadeta, Szydełko Urszula, Śmigiel Edyta, Gałkowski Stanisław, Burek Elżbieta, Szydełko Lucyna.

-Dziś czynna Biblioteka Parafialna po 7. i 9.