OGŁOSZENIA 21.01.2018

OGŁOSZENIA 21. 01. 2018 NIEDZIELA III Zwykła

– Dziś Przegląd Kolędowy „Pójdźmy wszyscy do stajenki…” . Rozpoczęcie Mszą św. o 16.00 po niej Koncert o 17.15 w Domu Kultury. Organizatorzy serdecznie zapraszają. W tym tygodniu spotkania młodzieży do bierzmowania.
– Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na remonty świątyni.
– W liturgii Kościoła – w środę Św. Franciszka Salezego, Nowenna ku czci MB Nieust. Pomocy; czwartek Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła, zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Kościoła, Adoracja; w piątek Św. Tymoteusza i Tytusa.
– W dzisiejszym wydaniu Niedzieli znajdziemy m.in. art. W nowy rok z Duchem Świętym – rozmowa z Biskupem Ordynariuszem Janem Wątrobą; o Orszaku Trzech Króli w Rzeszowie; jest też „Dodatek dla młodzieży”.
– Różaniec w przyszłą niedzielę o 11.30 prowadzi róża Św. Bożej Rodzicielki. Na Mszy św. o 12.00 wystąpi chór dziecięcy z Błażowej.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: ul. Kościuszki c.d. Cyran Ewelina, Kustra Elżbieta, Kruczek Maria, Ossolińska Barbara, Szetela Kazimiera, Bajda Bogdan, Bajda Adam, Zawiło Jadwiga, Żak Helena.
– Dzisiaj spotkanie w Poradni Rodzinnej dla narzeczonych o 12.15.