Ogłoszenia 20.08.2017

OGŁOSZENIA 20. 08. 2017 NIEDZIELA XX ZWYKŁA

– Dożynki Gminne rozpoczną się dzisiaj Mszą św. o 15.00
– W liturgii nadchodzącego tygodnia będziemy wspominać w poniedziałek św. Piusa X; we wtorek NMP Królowej; w środę bł. Ks. Władysława Findysza; Nowenna ku czci MB Nieust. Pomocy; w czwartek Św. Bartłomieja Apostoła; Adoracja; w sobotę urocz. NMP Częstochowskiej.
– We wtorek, 29 sierpnia odbędzie się X Rzeszowski Marsz na Rzecz Trzeźwości. Rozpoczęcie Mszą św. w kościele św. Krzyża o godz. 17.30.
– W przyszłą niedziele w Katedrze rzeszowskiej dożynki diecezjalne.
– Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na remont naszej świątyni.
– Różaniec w przyszłą niedziele o 11,30 prowadzi róża Św.Cecylii.
– W dzisiejszym numerze Niedzieli znajdziemy m. in. O Medjugorje; o „ „grzechach” kierowców; jest też Dodatek dla Seniora.
– 2 września wyruszy jak co roku Piesza Pielgrzymka do Starej Wsi – będzie to już 290. Nie będzie miejsca u Sióstr z powodu remontu. Pozostaje Szkoła. W tej sytuacji nie trzeba się zapisywać.
– W dniu 3 września organizowana jest autokarowa pielgrzymka do Starej Wsi i Strachociny. Więcej informacji w gablocie.
– Na tablicy ogłoszeń zaproszenie do Chmielnika na Mszę św. uwielbienia i na odpust parafialny w czwartek na Św. Bartłomieja.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Byli obecni: Socha Danuta, Ślęczka Stanisław, Serafin Krystyna, Kusz Danuta, Adamczyk Anna, Skowrońska Helena, Szymkowicz Leszek.W poniedziałek po Mszy wieczornej i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: ul. Konopnickiej: Tadla Danuta, Szawara Genowefa, Rabczak Karolina, Rabczak Łukasz, Motowidło Jan, Leniart Kazimierz, Madera Bogumiła, Madera Renata, Mruk Zofia,Kuśnierz Kazimiera.

inne ogłoszenie:

– Pan Burmistrz informuje, że Gmina Tyczyn uczestniczy w projekcie dotyczącym montażu instalacji fotowoltanicznych w gospodarstwach domowych współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej. W związku z tym 25.08. w piątek o godz. 16.00 w Publicznym Gimnazjum im JP II w Tyczynie odbędzie się bezpłatne szkolenie informacyjne dla mieszkańców zainteresowanych udziałem w tym projekcie.