OGŁOSZENIA 20.05.2018

OGŁOSZENIA 20. 05. 2018 Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

– Dzisiejsza niedziela kończy okres wielkanocny. O 16.00 nab. majowe i Msza św. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na renowację świątyni.
– Jutro Święto N. M. Panny Matki Kościoła. Msze św. o 6,30; 9.00 i 18.00.
– We wtorek spotkanie dla Parafialnego Oddziału Caritas.
– W środę Nowenna ku czci MB Nieust. Pomocy połączona z nabożeństwem majowym;
– W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Adoracja Najświętszgo Sakramentu.
– Różaniec w przyszłą niedzielę prowadzi róża Św. Anny.
– W przyszłą niedzielę przypada u nas drugi odpust parafialny – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Jest to też patronalne święto Bractwa Trójcy Świętej, które powstało w naszej parafii decyzją papieża Klemensa XIV
w 1771 r. Msza św. z uroczystą procesją o 12.00. Przewodniczył będzie ks. dr Jan Edling, prof. Seminarium Rzeszowskiego.
– W dzisiejszym wydaniu Niedzieli znajdziemy sylwetki nowo wyświęconych wczoraj kapłanów dla naszej diecezji, o 50 rocz. wydania encykliki Humanae vitae, jest Poradnik rodzinny i inne.
– Wyjazd na Podlasie w piątek o 12.00 z parkingu przy kościele.
– Towarzystwo Miłośników Ziemi Tyczyńskiej i Dom Kultury zapraszają na pokaz filmu historycznego pt. Kazimierz Wielki – dziś o 17.00 w Domu Kultury.
– Mamy też zaproszenie na imprezę EKO-WIOSNA w przyszłą niedzielę przy pałacu Wodzickich w godz. od 10 do wieczora. Mnóstwo atrakcji. Szczegóły na tablicy. Tam też informacja o zapisach na 41 Pielgrzymkę Pieszą na Jasną Górę w grupie Św. Kazimierza; o koncercie Jednego Serca jednego Ducha; o saletyńskich spotkaniach Młodych w Dębowcu; o Festiwalu Wiary i inne.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek po Nabożeństwie i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin z ul. Herbowej: Kwaśny Adam, Filarowski Marek, Grochowianka Piotr, Dulban Iwona, Lis Beata, Duszak Patrycja, Wisz Patrycja.