Ogłoszenia 2 niedzieli wielkanocnej

OGŁOSZENIA 23. 04. 2017 NIEDZIELA II WIELKANOCNA

– Dzisiejsza Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna 73 Tydzień Miłosiedzia; święto patronalne Caritas. Zespołowi Parafialnego Oddziału Caritasu oraz dzieciom i młodzieży ze Szkolnych Kół Caritasu składamy Bóg zapłać. Wszystkim woluntariuszom i ofiarodawcom w różnych zbiórkach charytatywnych w roku także za jałmużnę wielkopostną czyli skarbonki dzisiaj przyniesione, składamy serdeczne podziękowanie. Składka dzisiejsza na Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Bóg zapłać też za ofiary do puszek na odnowienie nagrobków, a Radzie Parafialnej za tę inicjatywę oraz posługę w tej kweście. Po Mszy o 12.00 idziemy w procesji na cmentarz.
– Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym wydaniu Niedzieli warto przeczytać art. o Bożym Miłosierdziu; o Święcie Caritas; jest Niedziela Młodych i inne.
– We wtorek spotkanie dla Akcji Katolickiej.
– W środę Nowenna ku czci MB Nieust. Pomocy; spotkanie dla Stowarzyszenia Rodzin Katolickich ; w czwartek adoracja Najśw. Sakramentu.
– W przyszłą niedzielę Różaniec o 11.30 prowadzi róża św. Cecylii.
– W przyszłą nedzielę będziemy gościć S. Bernadetę- Dominikankę, pracującą na Syberii, która będzie zbierać kwestę; będzie też można nabyć gadżety zrobiene przez tamtejsze dzieci.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Byli obecni: Bemben Anna, Wrona Lucyna i Zuzanna, Aąfara Anna, Wrona Małgorzata, Dziopak Wiesława, Krzanowski Franciszek, Krzanowski Mariusz, Urszula i Małgorzata. W poniedziałek po Mszy wieczornej i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: cd. Hermanowa: Kuśnierz Krzysztof, Kuśnierz Marta, Dykiel Tadeusz, Dykiel Krzysztof, Mazur …. Wilk Janusz, Rodak Andrzej, Dykiel Piotr, Piech Krystyna, Leniart Agnieszka, Małgorzata.