Ogłoszenia 19.03.2017

OGŁOSZENIA 19. 03. 2017 NIEDZIELA III Wielkiego Postu

– Dzisiaj o 15.30 Gorzkie Żale, po tym nabożeństwie Msza św. Po niej katecheza dla młodzieży przed sakramentem małżeństwa. W tygodniu nabożeństwa Drogi Krzyżowej w czwartek o 17,30 dla Dzieci; w piątek o 17.30 i o 20.00 dla wszystkich. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na remonty.
– Jutro liturgiczna urocz. Św. Józefa przeniesiona z dzisiejszej niedzieli.
– We wtorek spotkanie dla Akcji Katolickiej.
– W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Na Mszy św. o 18.00 będzie rozpoczęcie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Deklaracje znajdują się na bocznych ołtarzach.
– Z okazji jubileuszu diecezji został przygotowany film dokumentalny
„25-lecie Diecezji Rzeszowskiej”, który zostanie wyświetlony w piątek
24 marca godz. 18.00 w TVP3 Rzeszów. Zachęcamy do oglądania.
– W przyszłą niedzielę różaniec o 11.30 prowadzi róża św. Katarzyny.
– W domu Kultury w przyszłą niedzielę o godz. 17.00 odbędzie się Koncert Charytatywny „Dzieci Dzieciom”, na które zapraszają Dyrekcja i Koło Caritas ze Szkoły Podstawowej w Tyczynie.
– W dzisiejszym wydaniu Niedzieli znajdziemy m.in. art.: Przywiązani do wartości- rozmowa z przedstawicielem Komendy Głównej Związku Strzeleckiego „Strzelec” oraz felieton – niebezpieczeństwo wolności.
– Przygotowujemy się do jubileuszu 25-lecia istnienia naszej diecezji, który rozpocznie się 25 marca br. W tym dniu o godz. 16.00 w rzeszowskiej farze zostanie odprawiona uroczysta Msza św., a po niej odbędzie się spotkanie w Filharmonii Podkarpackiej o godz. 18.00.
– Przewodniczący Zarzadu Osiedla w Tyczynie zawiadamia, że w przyszłą niedzielę o godz. 10.00 rozpocznie się Zebranie Mieszkańców Tyczyna w Domu Kultury. Szczegóły w gablocie.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Byli obecni: Urban Roman, Krztoń Dariusz, Nosek Leszek i Elżbieta, Płodzień Lucyna, Hałoń Roman, Perełka Krzysztof, Perełka Robert, Wacławek Ewa, Guzik Izydor, Iwanowicz Tomasz. W poniedziałek po Mszy wieczornej i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: cd. Hermanowa: Piech Maria, Burz Krystyna, Burz Urszula, Rzemień Karolina, Data Maria, Burz Barbara, Hałoń Teresa, Najda Krzysztof, Pawlik Marek, Rochacki Tadeusz.