OGŁOSZENIA 18.03.2018

OGŁOSZENIA 18. 03. 2018 NIEDZIELA V Wielkiego Postu

– Dzisiaj o 15.30 Gorzkie Żale; w czwartek o 17,30 Droga Krzyżowa dla Dzieci; w piątek o 17.oo Droga Krzyżowa wokół Rynku (w razie deszczu w kościele). Teksty do poszczególnych stacji proszę odebrać w zakrystii. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na remont świątyni. Nie ma Dr. Krz. o 20.00.
– Jutro liturgiczna uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NM Panny.
– w środę Nowenna, po niej spotkanie dla Bractwa Św. Trójcy; czw. Adoracja.
– W piątek rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, którym będzie przewodniczył ks. Władysław Wichniarz-Saletyn z Rzeszowa. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do udziału w rekolekcjach. Równolegle swoje rekolekcje będą miały dzieci ze Szkoły Podstawowej. Szczegółowy program rekolekcji na tablicy ogłoszeń. Spowiedź wielkopostna będzie w Wielki Wtorek. Odwiedziny Chorych, za pierwszą sobotę kwietnia, w Wielki Wtorek ks. Piotr i ks. Krzysztof, w Wielką Środę ks. prob. Prosimy zapisać chorych w zakrystii, do których nie jeździmy co miesiąc.
– W niedzielę palmową: – poświęcenie palm; procesja z palmami na Mszy św. o 10.30; – dzieci prosimy o przyniesienie palm; schola Dzieci Maryi po Mszach św. będzie rozprowadzać wielkanocne stroiki; w katedrze XXXIII Światowy Dziń Młodych w łączności z Ojcem Świętym; – Różaniec poprowadzi róża Św. Krzysztofa; – na nabożeństwie G. Żali będzie składka na kwiaty do Bożego Grobu. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego ze względu na Wielki Tydzień zostaje przeniesiona na poniedziałek po niedzieli Miłosierdzia Bożego.
– W niedzielę Palmową przypada także III Rocznica Intronizacji NSPJ w naszej Parafii. Msza św. dziękczynna będzie o 12.00, wcześniej o 10.15 w Domu Kultury wystawiona zostanie sztuka teatralna o Apostołce Serca Jezusowego Rozalii Celakównie w wykonaniu naszych aktorów.
– W związku ze spowiedzią w parafiach dekanatu są nieznaczne zmiany w odprawianiu intencji mszalnych. Proszę sprawdzić w internecie lub na tablicy ogłoszeń. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna rano i po Mszy wieczornej.
– Duszpasterstwo Nauczycieli Diecezji Rzeszowskiej oraz Wspólnoty dla