OGŁOSZENIA 17.06.2018

OGŁOSZENIA 17. 06. 2018 NIEDZIELA XI ZWYKŁA

– Zaproszenie na Pielgrzymkę – Bp Ordynariusz… przeczytać. Zapisy w grupie Św. Kazimierza – szczegóły na tablicy ogłoszeń.
– Dzisiaj o16.00 Nabożeństwo czerwcowe i Msza św. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na remonty. Od 12,45 dzisiaj czynna Poradnia Rodzinna dla narzeczonych.
– We wtorek spotkanie dla Bractwa Świętej Trójcy.
– W środę Nowenna połączona z nabożeństwem czerwcowym.
– Kończy się rok szkolny. Msza św. na zakończenie roku szkolnego będzie
w piątek o 9.00. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego będzie w I piątek miesiąca lipca; przez cały tydzień można skorzystać z sakramentu pokuty przed Mszą św. Bóg zapłać Księżom katechetom; Siostrze katechetce i P. Katechetce za cały rok szkolny. Bóg zapłać Nauczycielom i Rodzicom za troskę w wychowaniu religijnym Dzieci i Młodzieży. Życzymy szczęśliwych
i bezpiecznych wakacji.
– Różaniec w przyszłą niedzielę o 11,30 prowadzi róża Św. Katarzyny.
– W przyszłą niedzielę gościć będziemy klauzurowe siostry benedyktynki z Opactwa w Jarosławiu, które przybliżą nam swoje posłannictwo i podzielą się świadectwem życia. Po każdej Mszy św. będziemy mogli wesprzeć dzieło odbudowy budynków, do których siostry powróciły po 209. latach nieobecności wskutek kasaty klasztoru, a szczególnie dzieło budowy katolickiego przedszkola.
– W dzisiejszym numerze Niedzieli znajdziemy m.in. o ojcostwie przed Dniem Ojca; o pięknej polszczyźnie, o kaplicy na lotnisku Okęcie i inne.
– Przypominamy o pielgrzymce dla Nauczycieli na Jasną górę 2 lipca. Zapisy jeszcze dzisiaj w zakrystii.
– Dziś kiermasz własnoręcznych wyrobów przygotowanych przez Dziewczynki ze scholi po mszach.
– Przypominamy o Dniach Tyczyna, które dziś się kończą: o 15,30 w parku Podkarpacka Parada Orkiestr Dętych, następnie … tablica ogłoszeń.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek po Mszy wieczornej i w piątek prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: cd. ul. Lasek: Drążek Sławomir, Czerwonka Kamil, Czerwonka Sławomir, Borowiec Krzysztof, Leś Helena, Ewa Domino, Ryc Marek, Kmiotek Urszula, Kmiotek Sylwia, Leś Jan, Rożek Leon.