Ogłoszenia 12 niedziela zwykła 25.06.2017

OGŁOSZENIA 25. 06. 2017 NIEDZIELA XII ZWYKŁA

– Dzisiaj o16.00 Nabożeństwo czerwcowe i Msza św.
– W środę Nowenna do MB Nieust. Pomocy; w czwartek adoracja Najśw. Sakramentu.
– W czwartek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą o 6.30; 9.00; 18.00. Składka w tym dniu na rzecz Stolicy Apostolskiej tzw. Świętopietrze. Różaniec w przyszłą niedziele o 11,30 prowadzi róża Św. Faustyny.
– W dzisiejszym numerze Niedzieli znajdziemy m.in. ciekawy art. o koncercie „Jednego Serca i Jednego Ducha”.
– w tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny duszpasterskie chorych przeniesione są na drugą sobotę lipca.
– W przyszłą niedzielę odbędzie się XXII Wojewódzki Przegląd Wiejskich Zespołów Śpiewaczych w Domu Kultury w Tyczynie– początek godz. 12.00. Koncert zespołu „Korczyna” o godz. 16,30. Organizatorzy serdecznie zapraszają
– Burmistrz Tyczyna informuje, że od 1 lipca bieżącego roku komunikacja pomiędzy Rynkiem w Tyczynie a Królką ( pętla obok WSIiZ ) obsługiwana będzie przez linię 44 MPK Rzeszów. W związku z tym zmianom ulegnie rozkład jazdy autobusów.
– Zmarła Siostra Służebniczka Maria Paluch. Pogrzeb odbędzie się jutro (pon.) w Wyszatycach o 14.00. Jest możliwość wyjazdu na pogrzeb autobusem. Wyjazd o 11.00 przy kościele.
– Zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę w grupie Św. Kazimierza po każdej Mszy św. w zakrystii.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Rudka Wiesław, Bereś Katarzyna, Szelewa Mariola, Piasecka Jolanta, Dziepak Bernadeta, Baran Anna, Baran Krystyna, Drążek Izydor, Drążek Zdzisław, Kopiec Ewa. W poniedziałek po Mszy św. o 18.00 i w sobotę prosimy o pomoc parafian z rodzin: z ul: z ul. Orzeszkowej: Król Joanna, Tłuczek Tomasz, Baran Czesława, Barć Małgorzata, Sowa Iwona, Wróbel Barbara, Paciorek Halina, Patruś Justyn, Sowa Renata, Kuś Lucyna.