OGŁOSZENIA 12.11.2017

OGŁOSZENIA 12. 11. 2017 NIEDZIELA XXXII ZWYKŁA

– Dzisiaj o 16,00 różaniec wypominkowy i Msza św.
– W liturgii tygodnia będziemy obchodzić: w piątek Św. Elżbiety Węgierskiej; w sobotę Bł. Karoliny Kózkówny – patronki naszej diecezji, patronki także młodzieży; zapraszamy Młodzież na Mszę św. wieczorną, także kandydatów do bierzmowania z klas trzecich Gimnazjum. Zapraszamy też ich rodziców.
– w środę Nowenna połączona z różańcem wypominkowym; w czwartek Adoracja Najśw. Sakramentu; w piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z racji trzeciego piątku miesiąca;
– W przyszłą niedzielę różaniec o 11,30 prowadzi róża Św. Katarzyny. Składka na remonty świątyni.
– Wypominki Nauczycielskie będą we wtorek o 17,30. Zapraszamy nauczycieli z całego dekanatu.W środę spotkanie dla Bractwa Świętej Trójcy.
– Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym przy naszej parafii organizuje wyjazd w dniu 18 listopada – a więc w najbliższą sobotę – na diecezjalny Dzień Skupienia w Domu Rekolekcyjnym Tabor w Rzeszowie. Początek o 7.30, zakończenie ok 17.00. Ze względów organizacyjnych prosimy o jak najszybsze zgłoszenia. Możliwy jest wyjazd grupowy.
– W dzisiejszym wydaniu Niedzieli warto przeczytać o” Drodze do Niepodległości”; o Kościele prześladowanym; o święcie Myśliwych i inne.
– Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek po Mszy wieczornej i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin z ul. Wyzwolenia: Iwińska Urszula, Baran Zofia, Kościółek Kazimierz, Bielec Joanna, Obara Agata, Drążek Kazimierz, Oczoś Barbara, Piecuch Bernarda, Drozd Renata, Rutka Emilia, Rutka Bronisława, Rybka Henryk, Borowiec Iwona, Kosiba Roman.

-Dziś czynna Biblioteka Parafialna po 7. i 9.