Ogłoszenia 12.03.2017

OGŁOSZENIA 12. 03. 2017 NIEDZIELA II Wielkiego Postu

– Druga niedziela Wielkiego Postu – to Niedziela „Ad Gentes” – Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. W tym dniu jest także zbiórka do puszek na cele misyjne. Dziękujemy za ofiary i LSO za pomoc.
– Dzisiaj o 15.30 Gorzkie Żale; w czasie nabożeństwa prosimy, by przedstawiciel Róży trzymał zapaloną świecę; następnie Msza św. i kolejne spotknie dla młodzieży.
– W liturgii w tygodniu: w środę Nowenna; w czwartek Adoracja; w piątek nab. do Miłosierdzia Bożego połączone z Drogą Krzyżową. Drogę Krzyżową w piątek o 17.30 poprowadzi Młodzież do bierzmowania; na Mszy św. będzie wręczenie Krzyżyków przed bierzmowaniem. Zapraszamy młodzież wraz z rodzicami.
– Duszpaserstwo Nauczycieli zaprasza na spotkanie we wtorek Nauczycieli z Dekanatu Tyczyn; po Mszy św. wieczornej.
– W przyszłą niedzielę różaniec o 11,30 prowadzi róża Św. Kazimierza. Składka na remonty świątyni.
– W dzisiejszym wydaniu Niedzieli znajdziemy m.in. o jubileuszu naszej Diecezji; prezent dla kobiet, jest też dodatek Młodych.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Byli obecni: Płodzień Antoni i Urszula, Tłuczek Krzysztof, Ostrowska Stanisława, Bomba Ewa i Julia, Kuśnierz Aleksandra, Jopek Bogdan, Paluch Piotr i Dominika. W poniedziałek po Mszy o 18.00 i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: cd. Hermanowa: Urban Roman, Nosek Leszek, Płodzień Lucyna, Chałoń Roman, Perełka Krzysztof, Perełka Robert, Wacławek Ewa, Guzik Izydor, Iwanowicz Tomasz.

– Dziś czynna Biblioteka Parafialna po 7. i 9.