Ogłoszenia 12-02-2017

OGŁOSZENIA 12. 02. 2017 NIEDZIELA 6 Zwykła

– We wtorek święto Św. Cyryla i Metodego patronów Europy; spotkanie dla Nauczycieli.
– W środę Nowenna; w czwartek Adoracja Najśw. Sakramentu; w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
– W przyszłą niedzielę różaniec o 11,30 prowadzi róża Św. Elżbiety.
– Od 1 niedzieli Wielkiego Postu będą prowadzone katechezy dla młodzieży od 17 roku życia tzw. „kurs małżeński” o godz. 17.00.
– W dzisiejszym numerze Niedzieli m.in. ciekawy artykuł o 75. Rocznicy powstania Armii Krajowej.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Byli obecni: Kotula Michał, Piekiełek Stanisław, Rachwał Stanisław, Pajda Tadeusz, Paśko Anna i Katarzyna, Domino Stanisław, Lasota Edward, Sobecka Małgorzata. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: Prędki Bronisław, Przybyło Józef, Kuśnierz Maria, Głowacka Danuta, Piątek Jadwiga, Hadała Roman, Hadała Maria, Mazurek Bogdan, Hadała Adam.9