Ogłoszenia 11 niedziela zwykła

OGŁOSZENIA 18. 06. 2017 NIEDZIELA XI ZWYKŁA

– Dzisiaj o16.00 Nabożeństwo czerwcowe i Msza św. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na remonty. Od 12.45 dzisiaj czynna Poradnia Rodzinna dla narzeczonych. Po Mszy o 12.00 będzie procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Bóg zapłać za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało; także noszącym baldachim i feretrony. Codziennie do czwartku procesja Eucharystyczna wokół kościoła po Mszy św. wieczornej.
– W środę Nowenna połączona z nabożeństwem czerwcowym; w piątek uroczystość NSPJ i stąd nie ma postu; w sobotę urocz. Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
– W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała; błogosławieństwo dzieci, wianków i ziół. Czwartkowa Adoracja Najświętszego Sakramentu przeniesiona jest na piątek, której przewodniczyć będzie Wspólnota dla Intronizacji Serca Pana Jezusa.
– Kończy się rok szkolny. Msze św. na zakończenie będą: W czwartek o 9.00 dla Gimnazjum i w piątek o 9.00 dla Szkoły Podstawowej i Liceum; przez cały tydzień można skorzystać z sakramentu pokuty przed Mszą św. Bóg zapłać Księżom katechetom; Siostrze katechetce i Pani Katechetce za cały rok szkolny. Bóg zapłać Nauczycielom i Rodzicom za troskę w wychowaniu religijnym dzieci począwszy od Przedszkoli po młodzież szkół Średnich. Życzymy szczęśliwych i bezpiecznych wakacji.
– Różaniec w przyszłą niedzielę o 11.30 prowadzi róża Św. Elżbiety.
– W dzisiejszym numerze Niedzieli znajdziemy m.in. – sylwetki nowych kapłanów diec. Rzeszowskiej; art. o handlu ludźmi na świecie; jest też Niedziela Młodych.
– Przypominamy o pielgrzymce dla Nauczycieli na Jasną górę 2 lipca. Zapisy w zakrystii.
– W przyszłą niedzielę dziewczynki ze scholi będą mieć swoje stoisko z domowymi wypiekami i swoimi pracami plastycznymi, z którego dochód przeznaczony będzie na kolonię letnią. A dziś zbiórka do puszek na wakacyjne rekolekcje dla LSO.
– Dobra wiadomość z Rzymu: nasz rodak ks. Sławomir Jeziorski 8 czerwca w Rzymie obronił pomyślnie pracę doktorską z liturgiki. Gratulujemy.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Byli obecni: Lasota Anna, Jamróz Wiesław, Hałoń Janusz, Ligenza Beata, Jędrzejczyk Wiesław, Wiater Małgorzata, Prędki Bogdan, Hałoń Lucyna, Bomba Marek, Chrzanowska Maria. W poniedziałek po Mszy wieczornej i w piątek prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: Rudka Wiesław, Bereś Katarzyna, Szelewa Mariola, Piasecka Jolanta, Dziepak Bernadeta, Baran Anna, Baran Krystyna, Drążek Izydor, Drążek Zdzisław, Kopiec Ewa, Krzanowska Maria.