OGŁOSZENIA 11.03.2018

OGŁOSZENIA 11. 03. 2018 NIEDZIELA 4 Wielkiego Postu

– Przeżywamy Wizytację Kanoniczną w parafii…podać program
– Droga Krzyżowa dla dzieci w czwartek o 17.30, dla wszystkich w piątek o 17.30 i 20.00. Dziś kolejna katecheza dla Młodzieży tzw. Kurs Przedmałżeński w Domu Parafialnym O 17.00.
– We wtorek spotkanie dla Stow. Rodzin Katolickich po Mszy św. wieczornej.
– W środę Nowenna do MB Nieust.Pomocy; w czwartek Adoracja Najśw. Sakramentu.
– W przyszłą niedzielę różaniec o 11,30 prowadzi róża Św. Magdaleny. Składka na remonty świątyni.
– W tygodniu Nowenna ku czci Św. Józefa.
– Na tablicy ogłoszeń zaproszenia z Taboru; a także zaproszenia na: ekstremalną Drogę Krzyżową; na 7. Męskie Rekolekcje; na Misterium Męki Pańskiej do Niechobrza i inne.
– W dzisiejszym wydaniu Niedzieli m.in. art. o 5. rocz. wyboru papieża Franciszka; w dodatku rzeszowskim o spotkaniu Stow. Rodzin Katolickich w Gorlicach; o zakończonej olimpiadzie; jest też dodatek dla Młodzieży.
– Rozpoczynamy zbiórkę żywności trwałej dla znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Kosze będą wystawione przy bocznych ołtarzach do dnia spowiedzi wielkopostnej tj. do Wielkiego Wtorku. Żywność będzie rozdzielana w Wielką Środę od 16.00. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy Drogą Krzyżową wokół Rynku w piątek przed niedzielą Palmową.
– W ramach Nowenny przed 11 listopada – 100-lecia odzyskania przez
Polskę niepodległości odmówimy specjalną modlitwę w int. Ojczyzny.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek po Mszy o 18.00 i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin:z ul. Podwale: Matuła Barbara, Kościółek Magda, Cybulski Piotr, Włosińska Barbara, Rychlik Beata, Cybulski Zdzisław, Kulig Irena, Szybkowska Maria, Wietecha Zofia.
Inne ogłoszenia: – W przyszłą niedzielę Przedszkole Sióstr Dominikanek będzie sprzedawać palmy przed kościołem. Dochód na cele Przedszkola.- Dziś czynna Biblioteka Parafialna. – Burmistrz Tyczyna i Przewodniczący Rady Miejskiej w Tyczynie serdecznie zapraszają wszystkich na sesję popularnonaukową dot. 650 Lecia Tyczyna, organizowaną we współpracy z Uniwersytetem Rzeszowskim w najbliższą środę -14 marca; o godz. 10.00 w Domu Kultury. – Przewodniczący Zarządu Osiedla w Tyczynie zaprasza wszystkich mieszkańców Tyczyna na zebranie w najbliższą niedzielę o 10.00. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.