OGŁOSZENIA 11.02.2018

OGŁOSZENIA 11. 02. 2018 NIEDZIELA 6 Zwykła

– W środę rozpoczynamy Wielki Post. 40 dniowy okres przygotowania do Świąt Paschalnych poprzez modlitwę, pokutę i czynną miłość bliźniego. Msze św. w Środę Popielcową będą o 6,30; 9.00 i 18.00. Post ścisły.
– W okresie W. Postu zachęcamy do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej: w niedziele Wielkiego Postu o 15,30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i adoracją Róż Różańcowych. Kolejność adoracji Róż Różańcowych w czasie Gorzkich Żali jest wywieszona w gablotce.
– Droga Krzyżowa: w czw. o 17.30 dla dzieci, w pt. o 17.30 i 20.00.
– W przyszłą niedzielę różaniec o 11,30 prowadzi róża św. Kingi.
– Od 1 niedzieli W. Postu będą prowadzone katechezy dla młodzieży od 17 roku życia tzw. „kurs przedmałżeński” o godz. 17.00.
– W dzisiejszym wydaniu Niedzieli znajdziemy m.in. o Tygodniu Trzeźwości; o polskich lotnikach z bitwy o Anglię; o św. Janie Wianneyu i dodatek dla Młodzieży.
– Na tablicy ogłoszeń m.in. o projekcie Podkarpacki Rzemieślnik oraz zaproszenie do udziału w warsztatach jakie organizuje Klub Ojca z Rzeszowa dla ojców, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu.
W poniedziałek po mszy wieczornej i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin z ul. Słowackiego: Leniart Liliana, Antoszewski Stanisław, Gniewek Renata, Głodowska Zofia, Kida Grażyna, Kowal Ryszard, Chmielowski Krzysztof, Puc Mariusz.

(Dziś czynna Biblioteka Parafialna po 7, 9.)