Ogłoszenia 1 niedziela W. Postu

OGŁOSZENIA 05. 03. 2017 NIEDZIELA I Wielkiego Postu

– Dzisiaj o 15.30 Gorzkie Żale, po tym nabożeństwie Msza św. Po niej katechezy dla młodzieży przed sakramentem małżeństwa. W tygodniu nabożeństwa Drogi Krzyżowej w czwartek o 17,30 dla Dzieci; w piątek o 17.30 i o 20.00 dla wszystkich. Caritas przesyła nam serca piernikowe z ok. św. Kazimierza jako wsparcie dla młodzieży z krajów wschodniej Europy studiującej w Rzeszowie. Można je nabywać po Mszach.
– We wtorek spotkanie dla Stowarz. Rodzin Katolickich.
– W środę zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Kom. Św. i ich rodziców na Mszę św. wraz z Nowenną do MB Nieust.Pomocy i na spotkanie po nabożeństwie ; w czwartek Adoracjia Najśw. Sakramentu.
– W przyszłą niedzielę różaniec o 11,30 prowadzi róża Św. Kingi; to niedziela „Ad Gentes” – Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. W tym dniu jest także zbiórka do puszek na cele misyjne. Proszę LSO o pomoc w tej zbiórce.
– W dzisiejszym wydaniu Niedzieli znajdziemy m.in. o Żołnierzach Wyklętych; Poradnik dla rodziny. Jest też nowy numer WPIS.
– 9 lutego o godz. 18.30 w czwartek serdecznie zapraszamy chętnych chłopców z klasy trzeciej szkoły podstawowej i starszych do posługi przy ołtarzu do salki katechetycznej przy kościele . Więcej informacji uzyskają na stronie internetowej lso-tyczyn.pl.
– Dyrekcja Przedszkola Publicznego Sióstr Dominikanek w Tyczynie zaprasza na rekrutację dzieci urodzonych w latach 2011, 2012, 2013 i 2014. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej Przedszkola.
– Zespół Tyczyniacy i Kapela Wójta Tycznera serdecznie zapraszają Panie na spotkanie z okazji Dnia Kobiet – 8 marca o godz. 18.00.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Byli obecni: Szponar Marek, Najda Anna, Wiater Krzysztof, Motowidło Grzegorz, Krzysztof, Kwiatkowska Krystytoni, Dziopak Bernadeta, Bogusz Natalia, Dziopak Barbara, Borowiec Kazimierz,Jan Kościółek. W poniedziałek po Mszy o 18.00 i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: Ostrowska Stanisława, Bomba Krzysztof, Paściak Maria, Kuśnierz Aleksandra, Jopek Bogdan, Paluch Piotr, Płodzień Antoni, Tłuczek Anna, Tłuczek Krystyna, p. Krztoń.