ogłoszenia 06.08.2017

OGŁOSZENIA 06. 08. 2017 NIEDZIELA XVIII ZWYKŁA

– Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca; Zmiana tajemnic różańcowych po 7.00 i 9.00; składka na cele diecezjalne.
– W liturgii Kościoła będziemy wspominać: we wtorek Św. Dominika; w środę Św. Teresy Benedykty od Krzyża-patronki Europy; Nowenna; w czwartek Św. Wawrzyńca; Adoracja; w piątek Św. Klary; Różaniec w przyszłą niedziele o 11,30 prowadzi róża Św. Krzysztofa.
– W dzisiejszym wydaniu Niedzieli polecamy m. in. art.o bł. Edycie Stein;
– Na tablicy ogłoszeń znajdziemy zaproszenie dla mężczyzn do OO. Pijarów dziś o 20.00.
– Kino Zorza zaprasza na film „Fatima ostatnia tajemnica”. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
– Catitas Diecezji Rzeszowskiej informuje o możliwości skorzystania z projektu „Aktywny i Sprawny”; szczegóły na tablicy ogłoszeń.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Byli obecni: Krupa Leokadia, Stochla Danuta, Baran Aneta, Mikrut Teresa, Zawiło Barbara, Wydra Małgorzata, Wiater Anna, Makara Zofia, Paluch Grażyna. W poniedziałek po Mszy wieczornej i w piątek prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: Błędniak Małgorzata, Stecko Genowefa, Płodzień Jadwiga, Skiba Grażyna, Dolecki Krzysztof, Dul Grzegorz, Cygan Piotr, Gancarczyk Alicja, Stodolak Danuta, Zawada Ryszard.

Dziś o 14.00 pogrzeb: + Jana Niedziałek
We wtorek o 14.00 pogrzeb: mjr Mieczysław Skotnicki
Wieczne odpoczywanie…