OGŁOSZENIA 05.11.2017

OGŁOSZENIA 05. 11. 2017 NIEDZIELA 31 ZWYKŁA

– Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana Tajemnic różańcowych; Adoracja Najśw. Sakramentu; składka na Seminarium Duchowne; o 16.00 Różaniec „wypominkowy” i Msza św. za zmarłych polecanych w Wypominkach. W tygodniu Różaniec „wypominkowy” o 17.30. W tym tygodniu spotkania dla kandydatów do bierzmowania. Rozpoczynają się Mszą świętą o 18.00.
– W liturgii tygodnia będziemy obchodzić: w środę Nowenna Ku czci MB Nieust. Pomocy ; w czwartek Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, Adoracja; w piątek Św. Leona Wielkiego; w sobotę
Św. Marcina.
– Dyrektor Szkoły Podstawowej w Tyczynie serdecznie zaprasza 9 XI 2017 r. tj. czwartek godz. 11-ta na Inaugurację Narodowych Obchodów 100. Lecia Niepodległości Polski (hala sportowa ul. grunwaldzka 31)
– W sobotę – 11 listopada- Narodowe Święto Niepodległości – 99 rocznica. Msza św. w intencji Ojczyzny o 9.00, na którą serdecznie zapraszamy, aby dziękować Bogu za dar wolności. Po Mszy złożenie kwiatów pod pomnikiem czynu patriotycznego i okolicznościowa akademia w Domu Kultury. Organizatorzy serdecznie zapraszają. Prosimy też o wywieszenie flag narodowych w swoich domach.
– W niedzielę (12 listopada) będziemy przeżywać IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, pod hasłem „Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie”, po mszach będzie zbiórka do puszek na pomoc dla nich; puszki będą wystawione przy wyjściowych drzwiach kościoła; różaniec o 11,30 prowadzi róża Św. Kazimierza.
– We wtorek spotkanie dla Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
– W dzisiejszym wydaniu Niedzieli polecamy m.in. art.Niezbędnik pracownika; o sprawach ostatecznych; dodatek Niedzieli Młodych. Jest też nowy numer WPIS.
– Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek po Mszy wieczornej i w piątek prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin z ul. Tycznera: Bundyra Maria, Bundyra Paweł, Błażejowski Krzysztof, Bialic Marcin, Rudka Bogdan, Grad Waldemar, Skotnicki Krzysztof, Skotnicki Janusz, Lubera Marta.