OGŁOSZENIA 04.02.2018

OGŁOSZENIA 04. 02. 2018 NIEDZIELA 5 Zwykła

– Dziś Adoracja, składka na cele diecezjalne; o 16.00 Msza św. połączona z Nieszporami.
– W poniedziałek Św. Agaty, poświęcenie chleba i soli, w środę Nowenna; w czwartek adoracja Najśw. Sakramentu; w piątek – 15 rocznica śmierci ks. Franciszka Kwolka, naszego byłego proboszcza; w sobotę Św. Scholastyki.
– We wtorek spotkanie Rady Parafialnej.
– W niedzielę11 lutego, w liturgiczne wspomnienie MB z Lourdes, przypada Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na Mszę św. o 9.00 wszystkich chorych, których stan zdrowia pozwala na przybycie do kościoła. Wcześniej – od 8,30 będzie można skorzystać z sakramentu pokuty. Prosimy też o udzielenie chorym niezbędnej pomocy, by mogli przybyć na wspólną modlitwę. W czasie tej Mszy św. będzie udzielany Sakrament Namaszczenia Chorych.
– W przyszłą niedzielę różaniec o 11,30 prowadzi róża Św.Faustyny.
– Caritas zwraca się z prośbą o przekazanie 1% odpisu podatkowego na rzecz „Bliźni w potrzebie”. Przy gazetach wyłożone są wizytówki.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: z ul. Kościuszki: Maciołek Urszula, Śliwa Anna, Prokop Elżbieta, Prokop Danuta; z ul. Św. Krzyża: Kopaczyńska Ewa, Trojnar Krzysztof, Karaczyńska Maria, Bartyńska Maria, Wałach Anna.