Ogłoszenia 03.09.2017

OGŁOSZENIA 03. 09. 2017 NIEDZIELA XXII ZWYKŁA

– W tygodniu w liturgii : w środę Nowenna; w czwartek Adorcja; w piątek Święto Narodzenia NM Panny, odpust w Hyżnem, szczegółowy program na tablicy ogłoszeń. Tam też zaproszenie na odpust do MB Rzeszowskiej i inne
– Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego będzie jutro – w poniedziałek. Msza św. dla dzieci, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły będzie: o 9.00 dla Szkoły Podstawowej wraz z klasami gimnazjalnymi oraz Liceum.
– Różaniec w przyszłą niedziele o 11,30 prowadzi róża Św. Krzysztofa.
– W najbliższy wtorek 5 września o godz. 18.00 powakacyjne spotkanie dla Liturgicznej Służby Ołtarza wraz z Rodzicami. Zapraszamy także chętne osoby do wspólnoty ministrantów o przyjście na to spotkanie.
– W Święto Narodzenia Matki Bożej 8 września o godz. 18.00 uroczyste oddanie wspólnoty parafialnej Niepokalanemu Sercu Maryi oraz rozpoczęcie Roku formacyjnego. Zapraszamy wszystkie grupy dziecięce, młodzieżowe i dorosłych na tę Uroczystość a także Wszystkich Parafian.
– W piątek rozpoczynają również swoją działalność duszpasterstwa Oazy, KSm-u a w sobotę schola. Prosimy Rodziców o współpracę.
– Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary do puszek na rzecz poszkodowanych w ostatnich nawałnicach.
– Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Tyczynie zaprasza do wzieecia udziału w akcji „Narodowe czytanie 2017” we wtorek o 17.00. Będzie cztane „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Byli obecni: Iwanowicz Maria, Sikora Aneta, Kocur Kazimierz, Różański Łukasz, Worsztynowicz Roland, Drążek Katarzyna, Mazur Józef, Sączawa Robert, Bober Teresa, Amanowicz Beata.W poniedziałek po Mszy wieczornej i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: ul. Sienkiewicza: Krzak Ktarzyna, SądejGrzegorz, Czeranowski Zbigniew, Szczepańska Maria, Baran Grzegorz, Złamaniec Czesława, Klimecki Mieczysłąw, Jeziorski Paweł, Ozon Bożena, Dziura Wiktoria.