OGŁOSZENIA 03.06.2018

OGŁOSZENIA 03.06. 2018 NIEDZIELA IX ZWYKŁA

– zaproszenie ks. bpa Ordynariusza…. Odczytać
– Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca; adoracja Najśw. Sakramentu; zmiana tajemnic różańcowych; procesja eucharystyczna po Mszy o 12.00; nabożeństwo czerwcowe i Msza św. o 16.00
– W liturgii tygodnia – w środę Nowenna; w czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała; błogosławieństwo dzieci, ziół i wianków, nie będzie adoracji czwartkowej; w piątek urocz. Najśw. Serca P.Jezusa.
– W przyszłą niedzielę Różaniec poprowadzi róża Św. Kingi.
– Zapisy na pielgrzymkę Nauczycieli na Jasną Górę ( w dniu 2 lipca) w sekretariacie Szkoły Podstawowej i w zakrystii. Program pielgrzymki na tablicy ogłoszeń.
– Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Wyzwolenie” zaprasza na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej, wyjazd autokarem spod kościoła w dniu 23 czerwca-sob. O godz. 7.00. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
– Od 10 czerwca rozpoczynają się Dni Tyczyna. W najbliższą niedzielę widowisko historyczne i Piknik Historyczny od godz. 14.00. Szczegóły na na tablicy ogłoszeń.
– W dzisiejszym wydaniu Niedzieli znajdziemy m. in. O kulcie Serca Jezusowego, o Lednicy; jest też nowy numer WPIS oraz Dobre Nowiny.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu.
W poniedziałek po Mszy św. o 18.00 i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: z ul. Mickiewicza: Grzebyk Zyta, Grzebyk Stanisław,Tereszkiewicz Agnieszka, Frug Mariola, Leniart Maria, Bomba Adam, Ludwik Chruszcz.