Ogłoszenia 02.07.2017

OGŁOSZENIA 02. 07. 2017 NIEDZIELA XIII ZWYKŁA

– Dzisiaj pierwsza niedziela lipca; zmiana tajemnic różańcowych; składka na Seminarium duchowne.
– Także dzisiaj XXII Wojewódzki Przegląd Wiejskich Zespołów Śpiewaczych w Domu Kultury w Tyczynie. Organizatorzy serdecznie zapraszają – początek godz. 12.00.
– W środę Nowenna ku czci MB Nieust. Pomocy, w czwartek Adoracja.
– W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź w piątek od 17.00. W sobotę odwiedziny duszpasterskie chorych od 8.00.
– Jutro Święto Św. Tomasza Apostoła; w sobotę Św. Jana z Dukli.
– We czwartek gościmy Pielgrzymów na Jasną Górę z archidiecezji przemyskiej. Bóg zapłać za przygotowanie dla nich posiłków. Będą u nas ok. 12.00.
– Różaniec w przyszłą niedziele o 11.30 prowadzi róża Św. Kingi.
– W przyszłą niedzielę także będziemy gościć Komitet budowy świątyni nowo powstałej parafii pw. Bł. Ks. Władysława Findysza w Rzeszowie-Słocinie Po Mszach św. będzie można złożyć ofiarę na budowę kościoła. Jest to prośba Biskupa Ordynariusza, by nasz dekanat wspomógł ich w budowie.
– Zaproszenie dla Młodzieży na XXX Saletyńskie Spotkanie Młodych w Dębowcu w dniach od 10 do 14 lipca 2017.
– W dzisiejszym numerze Niedzieli znajdziemy m.in. ciekawy art. o Puszczy Białowieskiej, wspomnienie o ks. Kaczkowskim, o finale Festiwalu Wiary.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Byli obecni: Król Joanna, Tłuczek Tomasz, Baran Czesława, Barć Małgorzata, Sowa Iwona, Wróbel Barbara, Paciorek Halina, Patruś Justyn, Sowa Renata, Kuś Lucyna. W poniedziałek po Mszy wieczornej i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin z ul. Orzeszkowej: Fornal Bożena, Pelc Danuta, Nędza Janina, Kotula Roman, Zapała Danuta, Dul Grzegorz, Pietrucha Grażyna, Krzanowska Agnieszka, Cisło Zofia, Piotrowski Paweł.