OGŁOSZENIA 01.07.2018

OGŁOSZENIA 01. 07. 2018 NIEDZIELA XIII ZWYKŁA

– Dzisiaj pierwsza niedziela lipca; Adoracja Najśw. Sakramentu; zmiana tajemnic różańcowych; składka na Seminarium duchowne.
– W środę Nowenna ku czci MB Nieust. Pomocy; w czw. Adoracja.
– W piątek gościmy Pielgrzymów na Jasną Górę z archidiec. Przemyskiej. Bóg zapłać za przygotowanie dla nich posiłków.
– W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie przed Mszą św. a w piątek od 17.00.
W lipcu odwołujemy odwiedziny chorych. W razie potrzeby
w każdym czasie.
– Różaniec w przyszłą niedzielę o 11,30 poprowadzi róża Św. Magdaleny.
– Na tablicy ogłoszeń zaproszenie na Mszę św. do Przylasku w przyszłą niedzielę.
– Jutro Pielgrzymka Nauczycieli na Jasną Górę; wyjazd o 5.30 spod kościoła.
– W przyszłą niedzielę odbędzie się XXIII Wojewódzki Przegląd Wiejskich Zespołów Śpiewaczych w Domu Kultury w Tyczynie. Organizatorzy serdecznie zapraszają – początek godz. 10.00. Koncert Zespołu Śpiewaczego Tyczyniacy i innych Zespołów o 16.00.
– Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek po Mszy wieczornej i w sobotę prosimy o pomoc parafian z następujących rodzin: cd. ul. Lasek: Leś Renata, Prędki Mariusz, Cisło Anna, Para Janusz, Socha Edyta, Kawalec Krzysztof, Wyżykowska Małgorzata, Leja Daniel, Opioła Izabela, Drozd Czesław.